-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gladiatus savez
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptysub tra 18, 2009 11:58 am

Samo da kazem da necu toliko bit aktivan ovaj vikend. Jer se odrzava prvenstvo HR u super moto. I to moj moto klub organizira. Ja cu bit sudac na utrkama, tako da cu bit zaposlen cijeli dan.

Vise informacija na
[You must be registered and logged in to see this link.]

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Plakatu
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptyčet tra 23, 2009 5:46 pm

Evo napokon par slika i video iz prvog lica sta se desavalo na trkama. Uzivajte (tko voli)


-Super Moto
-Skuteri 50/125ccm
-Old Timer moto

Video:


Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje 1

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje 2

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje 3

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje 4

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje 5

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje 6

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje 7

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje 10
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptyčet tra 23, 2009 6:15 pm

lijepo gospon sudac Very Happy
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptyčet tra 23, 2009 6:33 pm

Fala Smile

Nego, ja sam ti na cetvrtoj slici odozdola, onaj srednji s markerom Smile
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptyčet tra 23, 2009 10:33 pm

kaj misliš da marker vidim ?! Razz
onaj s desnom rukom u džepu hlača ?
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptypet tra 24, 2009 5:21 pm

Lol pa svi imamo desnu ruku u djepu Smile, ja sam ti onaj srednji sa narandjastim prslukom xD, sreeednjiiii Very Happy:D:D:D:D, onaj sto stoji ispred pjesackog prijelaza Smile i drzi notes u lijevoj ruci Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptypet tra 24, 2009 5:53 pm

a jesi mi sexy Very Happy...pre fora su motori...
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptypet tra 24, 2009 6:36 pm

Her3tiC je napisao/la:
Lol pa svi imamo desnu ruku u djepu Smile, ja sam ti onaj srednji sa narandjastim prslukom xD, sreeednjiiii Very Happy:D:D:D:D, onaj sto stoji ispred pjesackog prijelaza Smile i drzi notes u lijevoj ruci Very Happy

a micek mali,nakak si mi mršav Very Happy
(onaj sreeeeednji s plavim trapericama,jel ?...jer svi imate narančaste prsluke,lol)

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptysub tra 25, 2009 2:46 pm

Hehe, da s plavim trapericama Very Happy, a cuj, malo jesam mrsav, ne mogu se udebljt nikako, jedem ko zmaj a nista se ne prima Razz... prico sa sanitetskim doktorom na poslu, kaze covjek da imam jaku kiselinu, tako da to sve ispari prije nego sto se primi Razz
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptysub tra 25, 2009 7:26 pm

yep...a štitnjača ?
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptysub tra 25, 2009 8:14 pm

nije to, sve mi je u redu, samo kiselina jaka ;D
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptysub tra 25, 2009 8:56 pm

izvadi T3,T4 i TSH hormone Wink
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptysub tra 25, 2009 11:28 pm

O_o ma neda mi se ganjat sad to, jer stalno radim, pa tako da bas i nemam vremena. Doduse, super se osjecam, nije mi nista. A i cigare imaju svoj ucinak na tezinu =)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: ZA HERETIKA   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptysri lip 10, 2009 5:38 pm

heretik,ovo sam tek sad vidio super moto je meni omiljena tzv. disciplina u moto svijetu...pre odlican video...
ja sam i vise nego odusevljen bounce bounce bounce bounce
king cheers
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptypet lip 12, 2009 2:06 pm

hehe pa zanimljivo je do jaja bilo. bilo je padova i dobrih poteza koje ja nebi imo mu*a na biciklu probat, a kamoli na motoru Razz Sad si planiram uzet Kawasaki ER6N, pa cemo vidjet.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptypet lip 19, 2009 10:04 am

AAAAAAAAAAAAAAAAAA
ER6N-a.....isse,pa na tom sam se vozio jednom....heretik ja cu ti ga ukrast!!!!!!!!! Twisted Evil

ti si moj novi uzor na gladiatusu cheers
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptypet lip 19, 2009 10:16 am

a ja ? Sad
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptyned lip 21, 2009 5:18 pm

Hehe rufy, samo da odem u Afghanistan na godinu i odma u 8. mjesecu ga uzimam Smile, jer nebi sad dizo kredit za motor. Uzeo sam auto, pa ne treba mi jos jedno zaduzenje Razz. ER6N 100% Wink odlican je motor, kolega iz moto kluba ga vozi i probo sam ga... ko da poni vozis a ne motor Smile

Ajde Anđy, ne sekiraj se, budem i tebe provozo <3
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptypon lip 22, 2009 9:57 am

Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptyned srp 12, 2009 4:30 pm

uh, ja online ko batman (NIKAD) Laughing

joj,afganistan,zanimljivo,hmmmmm
a de mi reci kako mos doc do tolkih para u kratkom vremenu?? ipak kawa kosta 47k kn bez ABS-a, i 55k kn sa ABS-om
hmmm bounce

btw,ando,ti mi nemos bit uzor u moto svijetu,kad ti mrzis motore Wink

ovo sam EDIT napravio-->
ZVUK TE KAWE,isuse boze,totalno sam promjenio misljenje o tom motoru!!!
mislio sam da je sminka,tih dosta...2 cilindra isse,,,AAAA affraid affraid
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptyned srp 12, 2009 10:34 pm

hehe, odes u Afghan na 6mj i doneses cca 200k kn Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptypon srp 13, 2009 9:08 pm

Smile Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptyuto srp 14, 2009 5:22 pm

a poso koji obavljas je Question

affraid
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptyuto srp 14, 2009 11:33 pm

Ovisi u koje mjesto dodjes i koji kamp. Ovisi koji si rod vojske, koju skolu imas i koju obucenost itd... dalje ne smijem Smile
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Emptyuto srp 14, 2009 11:42 pm

yep,vojna tajna Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty
PostajNaslov: Re: Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje   Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje Empty

[Vrh] Go down
 
Prvenstvo Hrvatske u SUPER-MOTO / 3. Nagrada Županje
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=SFINGA=- Gladiatus savez :: General :: OffTopic-
Forum(o)Bir: