-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.

Gladiatus savez

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLogin

Share

malo mi dosadno

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Godar

Godar

malo mi dosadno - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptyčet pro 03, 2009 3:45 pm

I mozete smeniti ime teme, predlog:
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy" Poetski Kutak - Suspect Kriticar Opak " Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptyčet pro 03, 2009 4:20 pm

u tvom prvom komentaru nešto me baš nasmijalo...u pozitivnom smislu...nažalost neću ti otkriti što... Very Happy

Godar

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptyčet pro 03, 2009 4:42 pm

aaaa...to nije fer Mad , mogu ja i da ne pisem, da samo citam silent
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptyčet pro 03, 2009 4:44 pm

ne ne...moraš komentirati...pa ti mene ionako voliš zbog moje tajanstvenosti Very Happy Very Happy

Godar

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptyčet pro 03, 2009 5:23 pm

aha, tako je...ali to sam ja rekao i nije deo tvoje tajanstvenosti nego mog "kritickog osvrta" na delo.
....hmm...bas me interesuje sta angel misli o ovome? Question scratch Question
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptyčet pro 03, 2009 5:32 pm

scratch to moraš nju pitati Very Happy

Godar

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptyčet pro 03, 2009 5:37 pm

ocu ocu...Smile
...I....
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptypet pro 04, 2009 3:16 am

hvala godare,jako si drag Wink

samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptypet pro 04, 2009 2:32 pm

e, a sad napiši još nešto Very Happy

angel0000

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptypet pro 04, 2009 4:05 pm

a neeee,ipak je ovo tvoj kutak Very Happy

-MisterX-

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptypet pro 04, 2009 5:26 pm

anđi, anđi, anđi ... Very Happy
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptypet pro 04, 2009 5:52 pm

ima i za tebe mjesta u mom kutku Razz

angel0000

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptysub pro 05, 2009 12:28 am

znam,ali je ipak tvoj...i neka tako ostane Smile .......(sad sam misteriozna Razz )

Admin
Admin
Her3tiC

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptysub pro 05, 2009 11:55 am

Nemojte mi Anđy zafrkavat, da nebi bilo svega Very Happy Exclamation

-MisterX-

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptysub pro 05, 2009 2:47 pm

Hvala same na pruženome mjestu ali daj dođi i ti malo na moje mjesto...
znaš ono nauka i takve gluposti Razz

tamo nam fali igraca i takticara...
lol
neznam šta pišem Very Happy

uglavnom posjeti " ...evo malo nauke!!...scientific research of small brain..."
[Vrh] Go down
Godar

Godar

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptysub pro 05, 2009 3:05 pm

Angel ako zelis, mogu da i tebi otvorim neku posebnu temu??
recimo: Misterija kroz oci naseg Angela!!
ili : dali Angeli postoje?? DA ili Sigurno??

sta kazes,samo sta ces tamo pisati, to moras ti smisliti, a imaces 4 obozavatelja od prvog trena!!
( samaell izvini sto to pisem u tvojoj temi)
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptysub pro 05, 2009 4:44 pm

ups skroz sam zaboravio da pišem u samall-ovom kutku Razz
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptypon pro 07, 2009 12:27 am

ma godare,ne treba meni posebna tema,ja sam angel,upadam svuda bez pol frke Very Happy

-MisterX-

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptypon pro 07, 2009 1:17 am

vidiš da govori istinu Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptypon pro 07, 2009 5:24 pm

evo nešto malo iz moje glavice...kratko, al slatko Very Happy

Magla je ispunjavala svaki kutak prastare šume. Potpuna tišina. Čuju se samo otkucaji mog srca i težina disanja. Bježim. Ni sam neznam od čega. Od demona života možda. Od ovog kamena što mi ispunjava želudac. Ili užeta koji mi steže prsa. Što dalje bježim to sam im bliže. Osjećam kako to više ne mogu izdržati. Kako me lomi. Osjećam kako se približavam neizbježnom. Približavam kraju. Kraju šume ili nečeg drugog? Lišen nade, prepušten sebi, odvojen od svih, zatvoren i sputan. Plačem suhe suze, smijem se tišinom. Ono što me progoni već je tu. Na korak ili bliže. Osjećam to kao omču oko vrata. Ptitišće me uz zid, govori stvari koje već znam. Govori o propasti nečeg što možda nije ni postojalo, govori o samoći i o glumi, govori o životu bez razloga za život.

Tad kao da sam probio zid. Magle je nestalo, a i onih demona koji me prate. Stao sam. Oko mene bili su uskovitlani zidovi magle, ali ovdje je nije bilo. Ovdje je vedro nebo bilo obasjano sjajem mjeseca i zvijezdica. Ta vedrina plašila me možda i više od onog iza mene. Možda zato jer sam se već naviknuo na maglu. Nisam znao kuda da krenem. Ispred mene začulo se šuštanje. Prepao sam se i krenu natrag, prema magli. Već sam bio na korak od uskovitlanog zida, kad je nešto iskočilo iz mraka. Plavim očima u mene je gledao maleni mačak. Strah mi je polako iscurio iz tijela. Osmijehnuo sam se. Njegov pogled govorio mi je slijedi me. Krenuo je između drveća kroz tamu, a ja sam ga slijedio u korak. Pitao sam se kamo me vodi. Nisam se bojao, nekako sam znao da sam ovdje siguran. Hodali smo nekih desetak minuta popraćeni šuštanjem lišća i igrom noćnih životinjica. I tad smo stigli. Namirisao sam je prije nego vidio. Miris ljeta, pustog otoka, palmi i kokosa. Okrenuo sam se.

Sva u rozom, jedino su joj krila bila bijela. Lica ljepšeg od svih koje sam vidio, očiju dubljih od vremena.
- Tko si ti? Što radim ovdje?
- Znaš tko sam.
Glas joj je bio kao stvoren, a ne prirođen. Stvoren od najljepših, najmuzikalnijih zvukova u svemiru. Razmislio sam. Tko je ona? Veli da znam tko je.Opet sam je pogledao. Nisam mogao odrediti koliko je stara. Izgledala je staro i mlado. Ili možda mlado i staro. Gledao sam je minutama, satima, danima, ni sam neznam koliko. I nisam se mogao sjetiti. Zatvorio sam oči. I napokon je pogledao srcem. Nešto sam osjetio. I tad sam shvatio. Ona je komadić mog srca. Onaj komadić koji mi je svih ovih godina nedostajao. Bez kojeg kao da nisam ni postojao. Onaj najmani, ali najbitniji dio. Onaj zbog kojeg se isplati živjeti, koji je zapravo jedini razlog za živjeti. Otvorio sam oči. Smiješila se, znala da sam shvatio. Prišao sam joj blizu, tako blizu da su nam se usne gotovo dodirivale. Um mi je ispunio miris njenog tijela. Milovao sam joj kosu, dodirivao joj ruke, vrat, lice, ljubio joj usne....

Neznam koliko je vremena prošlo. Stoljeća ili sekunde. Ovdje kao da je vrijeme stalo. Gledala me. Znao sam i sam što će reći.
- Moraš otići.
- Zašto? Tamo je magla.
- Da. Ali moraš ići.
- Znam. Hoću li se vratiti?
- Da.
- U redu.
Još jedno sam je poljubio i krenuo u maglu. Sa samo jednom mišlju u glavi. Da se što prije vratim.

Godar

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptypon pro 07, 2009 8:04 pm

...pa ja ne mislim da je tuzna, ustvari bas uliva nadu... znas da ces se vratiti...
Odlicno... skoro da covek poveruje da ta "maglovita suma" i ono vedro i suncano mesto negde u njenom centru stvarno postoje. Wink
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptypon pro 07, 2009 8:06 pm

možda i postoje...ali ne u tom obliku...a možda se moja mašta samo igra...opet sam tajnovit Very Happy

-MisterX-

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptyuto pro 08, 2009 12:23 am

asti je ovaj samaelII mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
mystery
lol!
[Vrh] Go down
Godar

Godar

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptyčet pro 17, 2009 7:10 am

TACNO 10 DAN OD tvoje zadnje price!!! SRAMOTA! Logiraj se i pisi!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Emptyčet pro 17, 2009 10:01 am

anđo jel i u bunar upadaš Razz Razz

btw,mogo bi mi sredit u idućem polugodištu zadaćnicu lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   malo mi dosadno - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

malo mi dosadno
[Vrh] 
Stranica 6 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next