-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.

Gladiatus savez

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoRegistracijaLogin

Share | 

malo mi dosadno

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
mujaga

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pet ruj 10, 2010 9:06 pm

Slazem se.. samo nisam skonto kako je i on umro?
[Vrh] Go down
samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pet ruj 10, 2010 9:12 pm

hm....ovo češ malo teško prihvatiti....jednom sam čitao članak o liku kojem je otkazivalo srce zbog ljubavi....žena mu je toliko falila da mu je doslovno otkazivalo srce....ponekad je dovoljno željeti umrijeti da umreš

Admin

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pet ruj 10, 2010 9:41 pm

Istina Samy, covjekova psiha je jedna vrlo jaka stvar... covjek sto si umisli u glavi, jednostavno mu se to moze pocet dogadjat (ne mislim na bogatstvo itd, nego cca zdravstvene probleme ili jednostavno ako je u banani do jaja, moze si svasta loseg napravit.)

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pet ruj 10, 2010 10:22 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Gost

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sub ruj 11, 2010 8:11 am

samael pjesnik...xD
[Vrh] Go down
Godar

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sub ruj 11, 2010 12:39 pm

...covek (kao mene) misli da uvek ima sta da kaze... ali jbg...evo i za mene jedan poklopoc na usta!!
savrseno lepo...ali i savrseno tuzno!

mislim da je redno da nam napises nesto malcice veselije...ubice nas tuga! Ne mislim doslovno, ali utice na raspolozenje (bar na moje) !!

I dalje si Broj 1!!!
[Vrh] Go down
angel0000

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   ned pro 19, 2010 2:52 pm

by rex_croatorum :

Neprijatelji ne prilazite Sfingi, to je sveti klan, pod punom zastitom svaki je clan.
Tu su nasi heroji, Samael, Mujaga, Angel i Godar, ne diraj ih ako ne zelis ostat modar. Tu su nase dame Isis i Nyla, naizgled meke kao svila, a ako treba jake su kao citava svjetska sila. Ko se s nama prljavo igra, bit ce zatvoren u kavez, mi smo SFINGA savez !

Gost

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon sij 10, 2011 11:43 pm

macore ocu jos da citam ne budes li sta napiso nagovoricu maliva da te izbaci iz saveza na s6
Razz
znas da njemu ionako ne treba puno kad se na nervira
Very Happy
[Vrh] Go down
samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   uto sij 11, 2011 12:29 am

a tko će mu onda pisati statuse za fejs Smile moraš još narasti da bi mene ucjenjivao Very Happy

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   uto sij 11, 2011 12:58 am

samaele ne jebi po tavanu nego piši...svi čekamo priču Twisted Evil

Gost

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sri sij 19, 2011 12:33 am

pa pa pa
nek uzima price odavde
Razz
tako je andi napadni ga sad svim silama da napise pricu
Smile
[Vrh] Go down
-MisterX-

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sri sij 19, 2011 11:13 am

i dalje mi je dosadno :S
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sri sij 19, 2011 2:31 pm

treba promijeniti ime i staviti puno mi dosadno
Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   čet sij 20, 2011 2:14 pm

daj macore pisi molim tee
Crying or Very sad
a zasto neces da pises?? confused
[Vrh] Go down
samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon srp 18, 2011 11:11 pm

Ispričavam se na pravopisnim greškama. ja nikad ne čitam svoja djela jer je su prebolesna za mene. očito imate gadne živce kad možete to čitati

Govorili su mi da mogu biti sve što poželim. Da svijet može biti moj, ljudi mi se diviti, da mogu sve što poželim. Veličali su moj um, prihvaćali svako moje mišljenje kao činjenicu. A mene je sve to udaljavalo od njih. Prvo sam ih počeo žaliti, a onda i prezirati. Imali su sve mogućnosti kao i ja, a ipak su radije prihvaćali da sam superiorniji. Tad sam negdje odabrao. Usmjerio sam svu svoju genijalnost i potencijal u jedan cilj. Postao sam savršen predator. Smatrali su se inferiornijima pa sam ih tako i tretirao. Njihovi životi nisu mi bili bitni. Jedino što mi je bilo bitno bili su novi oblici mučenja i ubijanja. Svi bi molili i preklinjali za svoje jadne, bijedne, besmislene živote. To me ljutilo još više. Čemu mole za nešto što nikad nisu znali iskoristiti i cijeniti. Uskoro mi je ubijanje postalo jedina stvar u žovotu. Naizgled mlad genijalac koji svaki dan radi na poboljšanju svijeta jednom tjedno pretvarao bi se u zvijer s vrha hranidbenog lanca. Njihovi krici bili bi mi najljepša pjesma. Njihova krv najjača droga. Njihova smrt moja ekstaza. Bio sam nezaustavljiv. Barem sam tako mislio. Dok nisam upoznao nju. Bilo je to na nekom simpoziju. Nekom od onih koji su mi služili kao maska. Iznio sam svoje mišljenje koje su svi odmah prihvatili s oduševljenem. Svi osim nje. Ustala je i rekla da se ne slaže i da pričam gluposti. Moram priznati da me to zabezeknulo. Prvo sam pomislio da nije s ovog planeta. Da je neko nepoznato biće. Nikako ne jadan, bijedan čovjek. Sljedećih par sati trudila se pobiti hrpu mojih „genijalnih ideja“. Svi ostali gledali su je s prezirom i gađenjem jedino ja sa smiješkom na licu. Nakon tog dana ona je postala prvo i jedino što sam stvarno želio osim ubijanja. Trebali su mjeseci rituala i ceremonija da bi „prohodali“. Prohodali? Još jedna od apsolutno besmislenih ljudskih riječi. Što bi to uopće trebalo značiti? Nikad neću zaboraviti onu noć u Berlinu. Okus njenog tijela bio je slađi od krvi. Prodiranje u nju uzbudljivije od probadanja nožem. Prvi put osjetio sam onaj osjećaj ekstaze koji je pratio ubijanje. Ona me tjerala da budem čovjek. I dok god sam vidio njene zelene oči svidjelo mi se to. Zbog nje postao sam ono što sam lovio i nije mi bilo ni najmanje žao. Bila je moja snaga i moja slabost. Čak sam i ubijanje smanjio s jednom tjedno na jednom mjesečno. Baš kad sam pomislio da bi mogao proživjeti običan život dogodila se ta noć. Stajala je na kiši. Mokra haljina priljepila joj se uz tijelo. Niz lice curile su joj suze. Saznala je. Shvatila je tko sam. Što sam. I tad me iznenadaila kao nitko i niša u životu. Umjesto da pobjegne s gađenjem, umjesto da se pobrine da ne vidim sljedeći izlazak sunca dala mi je ultimatum. Nikad više nesmijem ubiti i moći ću imati nju. Nakon tih riječi okrenula se i otišla. Ostavila me s gomilom pitanja. Pitanja koja su bila preteška čak i za moj um. Da li me toliko voli da mi može oprostiti, da li je ovo samo zamka da se opustim. Ili je možda kao ja i smatra me samo vrhunskim plijenom. Ako ukroti mene ukrotila je svijet. Ili je stvarno nešto više od običnog čovjeka. Nešto što ne dijelei naša uvjerenja i moral. I ono najbitnije. Moram birati između jedine dvije stvari koje su bile moj život. Morao sam odabrati, a mozak mi je zablokirao.

Stajao sam nad tijelom tog nedostojnog bića. Svaki mišić tresao mi se od ekstaze. Ispustio sam nož. Pao je u krv i načinio zanimljiv uzorak u njoj. Skrenu sam pogled s njega prema sobi. Svuda se osjećao slatki miris krvi. Osmijehnuo sam se. Još jednom dokazao sam svoju superiornost. Život će mi barem na trenutak imati smisao. Prišao sam njenom tijelu. Poljubio sam je posljednji put istom strašću kao i bezboj puta prije. Ovaj puta mi nije uzvratila. Ljušture to ni ne mogu. Njena duša bila je već negdje drugdje. Odmaknuo sam se posljednji put je pogledavši. Tražila je da biram. Ovo je moj izbor.

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   uto srp 19, 2011 12:42 pm

Eto, taman za roman. Smile Triler nekakav.
[Vrh] Go down
mujaga

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   uto srp 19, 2011 3:37 pm

hahaha ludo ludo Very Happy samo trebao si stavit neki naslov... uglavnom, prica je ludnica kao i ostale, i svidja mi se naravno. koji smo mi bolesnici, prvo ti sto ovo pises, pa onda mi sto ovo citamo i sto nam se svidja hehehe
svaka cast Wink
[Vrh] Go down
samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   ned kol 21, 2011 10:39 pm

ANĐELI NEMAJU KRILA

Tada sam mislio da plaćem zadnji put. U tom malenom ormaru, s tabletama u ustima i najdražom kjnigom koji mi je bila sve na svijetu. Znao sam da želim umrijeti. Progutao sam tablete, otvorio knjigu i zadnji put ušao u taj svijet mašte koji mi je bio jedina utjeha. Mnogi bi rekli da je razlog jedno od mnogobrojnih sranja koja su mi se događala, ali samo ja sam znao da ne pripadam tu. Kao da nisam dio ovog svijeta. Slovo po slovo, riječ po riječ, redak po redak i onda mrak. Par sati kasnije otvorio sam oči. Bio sam živ. Moja pogreška, splet okolnosti ili nešto treće. Ni danas neznam što se dogodilo, ali ostao sam živ. To me nije ni najmanje dirnulo, nisam osjetio nikakvo olakšanje, želju za životom zbog čuda. Nisu me dirnule ni suze moje majke. Tek pogled mojeg brata došao je do mene. Pogled pun neshvaćanja, zbunjenosti i razočaranja. Tad sam imao 14 i po drugi put u par sati odlučio da više nikad neću plakati. Tada sam stavio na sebe masku čovjeka kojeg ništa ne smeta ni ne pogađa. Uvijek veseo bez ijednog drugog osjećaja. Odlučio sam ne dopustiti da se bratu dogodi isto. Stao sam kao stijena pred njega i branio ga od svih onih podbadanja, uvreda i šikaniranja. Znao sam kako je kad te vlastiti otac zove izdajicom, promašajem i kurvom. Nikad nisam dopustio da to sluša. Poslao bi ga k prijateljima, rodbini ili bilo gdje samo da ne bude s njim. Satima sam bez rijeći sjedio i slušao kako mi vlastiti otac govori stvari koje većina normalnih ljudi ne može ni pojmiti. Ali više me nisu dirale. Znao sam da nije bitno, ja ionako nisam od ovog svijeta. Kad sam navršio nekih 20, brat je bio spreman sam se obraniti. Tad sam negdje upoznao nju. Ispočetka su to bili bezbrižni razgovori koji su trajali satima. Shvatio sam da je volim tek kad su mi drugi to rekli. I tad se moje obećanje dato samom sebi pokazalo lažnim. Opet sam plakao. Svakim djelićem svog tijela htio sam biti s njom. No to tad nije bilo moguće. I tad sam se prvi put u životu potrudio . Nakon nekog vremena uspjeli smo i napokon živjeli zajedno. Na neki svoj način napokon sam bio sretan. Sklupčan uz nju, osjećajući dodir njenog tijela. Preko nje nekako sam bio dio ovog svijeta. I tad je taj divni svijet udario svom snagom na nas. Moja bezosjećajnost, njezina bolest, novčani problemi. Birajte sami. Nakon 2-3 godine prvi put me zamolila. Zamolila me da joj pomognem da se ubije. Nisam htio ni ćuti za to. Sebično od mene, ali nisam mogao zamisliti sebe bez nje. A ona me nastavila moliti. Napokon sam shvatio da je žena koju volim nestala. Od nje je ostala samo želja da umre. Vratio sam se u onaj tamni ormar i onoj knjizi i shvatio. Ležali smo na krevetu. Imala je rezove na obje ruke. I po prvi put bio sam spreman. Osjećaji su izažli negdje iz dubine. Pitao sam ju da li je sretna. Lagano je kimnula glavom. Mogao sam shvatiti sreću umiranja. I ja sam bi sretan. Rekao sam da je volim. Ako postoji raj da bi čitavu vječnost mijenjao za sekundu s njom. Da je ona bila moj zrak, sunce i voda. Moje suze miješale su se s njezinom krvlju.Rekao sam da je volim. Pogledala me i zatvorila oči. Otišla je sretna. Poljubio sam njeno mrtvo tijelo i izašao. Morao sam otići. Morao sam hodati dok ne dođem do kraja. Do kraja ove otupljenosti. Crveno svjetlo na semaforu kao da je bilo znak od svijeta da mu ne pripadam i da mi nikad neće dopustiti da imam ono što želim. Osjetio sam vjetar na vratu i zamislio da je to njezin dah. Lagano mi je prolazila prstom kroz kosu. „ Sretna sam“. Osjetio sam kako njene usne dodiruju moje. Slomio sam se. Osjećao sam bol u svakom komadiću tijela. Sve ono što sam skrivao izašlo je i udarilo me svom žestinom. Zagrlila me i mogao sam osjetiti njezino tijelo uz svoje. Jedan korak. Dok je hladni metal lomio moje kosti nasmiješio sam se. Lešao sam na blatnavom asfaltu i služao neznance kako mi govore da će sve biti dobro. Zadnji dah iskoristi sam da im šapnem. „ Recite svijetu da sam pobijedio. Umirem sretan.“

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   uto kol 23, 2011 9:29 pm

uh, ova crna prica od pocetka do kraja. iako bi trebala na kraju da lici kao neki crni "happy end" Smile lijepa, ali crna prica Razz tvoj prepoznatljivi stil heheh
[Vrh] Go down
samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   uto kol 23, 2011 10:30 pm

crni happy end xd...mislim da si upravo izmislio novi pojam....trebao bi ga patentirati Smile

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sri kol 24, 2011 3:40 pm

jel smem da zamolim za jednu heppy end pricu,bas bi volela da procitam neku takvu
[Vrh] Go down
samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sri kol 24, 2011 3:45 pm

Koliko sam ja informiran ova ima crni happy end Smile

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon kol 29, 2011 1:47 pm

a...da obojis "happy end" u neku drugu boju Wink
[Vrh] Go down
KirkNosepicker

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon kol 29, 2011 9:39 pm

U zelenu! Razz
[Vrh] Go down
Her3tiC