-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.

Gladiatus savez

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoRegistracijaLogin

Share | 

malo mi dosadno

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Autor/icaPoruka
KirkNosepicker

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   čet ruj 22, 2011 10:22 pm

Možda sad malo živne forum. Very Happy
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pet lis 14, 2011 12:21 am

Sumnjam brate Sad... nesto su se uljenili Razz

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pet lis 14, 2011 5:55 pm

[Vrh] Go down
angel0000

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   čet oľu 08, 2012 6:09 pm

ŽELIM PRIČU !

Admin
Admin

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   ned oľu 11, 2012 11:57 pm

Bedtime story Wink...

Išla dva konja mostom, jedan propadne, a drugi se zvao Đorđe Razz

Eto Angy od mene jedna Razz

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon oľu 12, 2012 4:50 pm

lol Very Happy

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   uto oľu 20, 2012 2:57 am

Uvijek ću te voljeti. Nijedna druga ne može te izbaciti iz mog srca. Sjaj tvojih očiju jedino je što vidim, tvoj šapat jedino je što čujem. Ona noć, naša posljednja noć jedino je zbog čega živim. Sudbina te odvela od mene, zazdvojila nas zauvijek, ali u mom srcu mi smo jedno.

Treća godina rata neumoljivo teće. Zidine Lenaha kao nekom čarolijom i dalje stoje. Tamne, masivne, hladne smiju mi se u lice. Za što se uopće borim? Mir, spokoj, sjećanje na tebe ili nešto drugo. Više nije ni bitno. Toliko je krvi proliveno, toliko života izgubljeno. Grad jednostavno mora pasti. Pljačka, silovanje i ubijanje jedini su razlozi zbog kojih ovi ljudi mogu zaboraviti da su svoje živote povjerili meni u ruke. Tri godine umiremo ovdje zbog mojih sebičnih razloga. Zbog nje ili barem zbog mojeg sjećanja na nju. Znam što mi je raditi, ali bojim se. Bojim se onog što me čega iza tog masivnog kamena. Bojim se da neću moći.

Stao sam pred sva ta meni nepoznata lica po posljednji put da im opet riječima zamaglim razum. Da ih uvjerim da nisu ovdje zbog mene i da postoji veći razlog. Progovorio sam glasom koji više nije bio moj:
Lenah danas pada. Po zadnji put vas pozivam da uzmete svoja oružja. Sjetite se svojih žena i djece kod kuće. Ispunite svoja srca bijesom i udarite njima na mračni kamen. Sada, ovdje obećajem vam da je vrijedilo. Svaka crna noć, svako hladno jutro, svaki olujni dan vrijedio je onog što nas čega iza. Zaboravite na bol i udarite svom snagom. Danas je dan u kojem pobjeđujemo.

Mrtva tijela, odsječeni udovi, lokve krvi, urlici, bol, patnja, plač. Lenah je pao i sada se grči u svoji posmrtnim mukama. Ništa od toga nije mi bitno. Ogromna mramorna palača stajala je nasred grada kao veliki nadgrobni spomenik. To je moj cilj. Tamo sve završava. Tamo ću nači ono što tražim ma što to bilo. Prošao sam kroz razvaljena vrata i ugledao je. Bila je ljepša nego što sam je pamtio. Okrenula se i pomaknula usne. Nisam je čuo. Srce je preuzelo kontrolu nad rukom. Osjetio sam kako mačprobija njenu mekanu kože, toplinu njezine krvi na svojim rukama. Sjetio sam se sveg lijepog što sam proživio s njom i zabio mač još dublje. Dok je umirala na mojim rukama pogledao sam je u njene plave oči. Suza mi je krenula niz lice. Čuo sam onaj glas koji je nekad bio moj kako ponovno progovara: Uvijek ću te voljeti

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   uto oľu 20, 2012 2:43 pm

pa konačno priča Smile...plave oči hmmm Shocked

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   

[Vrh] Go down

malo mi dosadno
[Vrh] 
Stranica 9 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9