-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.

Gladiatus savez

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoRegistracijaLogin

Share | 

malo mi dosadno

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Godar

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   čet lis 01, 2009 12:15 pm

i samo da znas, cekamo te kod brda, odavno nije bilo tvoje!!
[Vrh] Go down
samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pet lis 02, 2009 3:49 pm

Evo još nešto iz moje radionice...ovo je malo čudnije od prošlih tekstova ali primijetio sam da ste većina vas koji posjećujete forum punoljetne, ozbiljne osobe...pa smatram da to možete podnijeti Very Happy

Mnogi se pitaju kako izgleda moj normalan dan. Pa ustvari ništa posebno. Evo recimo danas. Ustala sam kao i obično malo nakon izlaska sunca. Zatim jutarnja rutina. Tuširanje, pranje zubi, doručak. I zatim izlazak u grad zbog moje prve ovisnosti, kave. Do druge ovisnosti doći ćemo kasnije. Sjedim u kutu omiljenog kafića i promatram ljude oko sebe. Mlada cura, vjerojatno još maloljetnica sjedila je u suprotnom kutu čitajući jedan od onih časopisa za mlade koji tinejđerima ispiru mozak. Stariji par s unukom prošetao je ispred otvorenih vrata kafića. Prostoriju je na trenutak ispunio dječji smijeh. Na sreću brzo je nestao. Ne volim smijeh. Najsretnija sam u tuzi, najzadovoljnija zatvorena u svojim mislima. Starac s novinama u rukama ponovno je zakašljao. Okrutna je ta priroda koja ga drži na životu. Tako nemoćan, umoran od borbe s vremenom, iscrpljen problemima dočekao bi smrt raširenih ruku. I tako sjedim satima ispijajući kavu za kavom. Promatrajući raznolikost duša. Toliko osobnosti, toliko zasebnih pojedinaca, a svi imaju jednu zajedničku stvar. Svi, od nasmiješenog djeteta do bolesnog starca, jure prema svojoj smrti i ne zastajući da prouče život i zašto žive. Za neke smrt dolazi prije, a za neke kasnije. Nakon što mi to dosadi vratim se u stan opuštanju uz glazbu i neki film ili knjigu. A zapravo opet nestajem u bespućima svojih misli. Tu sam sigurna, tu mogu biti što želim, s kim želim. I dok Sunce klizi nebom ja postajem sve od normačne žene prko princeze do nadnaravnih bića. A kad Sunce završi svoj put dolazi vrijeme za moju drugu ovisnost. Oblačim se u nešto izazovno, stavljam šminku i izlazim u potrazi za novim muškarcem. Ponekad trebaju minute, a ponekad sati da bih pronašla onog pravog. A zatim cijela vječnost očijukanja, razgovora i zavođenja do bi došli do onog što me jedino zanima. Odlazak u moj stan. Vrućina mi prolazi tijelom dok me ljubi, polagano skida svaki komadić odjeće sa mene. Odlazimo u krevet. Dok me ljubi zamišljam ono što će se uskoro dogoditi. Sama pomisao na to približava me vrhuncu. Vežem ga za krevet i počinjem istraživati njegovo tijelo usnama. Dok se spuštam sve niže i niže rukom posežem ispod kreveta. Tijelom mi prolaze trnci. Osjećam da se bliži. Jedan brz potez, bljesak oštrice noža i čuđenje u njegovim očima. Dok je krv iz njegova vrata natapala moje tijelo ono se grčilo u osjećaju ekstaze. Još jedan orgazam, još jedan osječaj potpunosti. A sutra, sutra sve ispočetka.
[Vrh] Go down
Godar

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sub lis 03, 2009 5:37 pm

crippy--------mada vise neko ODLICNO!!!
[Vrh] Go down
samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sub lis 03, 2009 6:21 pm

nije to ništa...ima stvari koje sam napisao, ali ih nikad neću ovamo staviti...da me nečiji roditelji ne ubiju Very Happy
[Vrh] Go down
angel0000

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sub lis 03, 2009 6:47 pm

stavi I love you

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sub lis 03, 2009 6:50 pm

e znao sam da češ baš ti tražiti da stavim...Very Happy...ali ništa od toga...morat češ doći k meni pročitati
[Vrh] Go down
angel0000

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sub lis 03, 2009 6:51 pm

svi tražimo od tebe da staviš Smile

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sub lis 03, 2009 7:06 pm

ja vidim samo tebe Very Happy
[Vrh] Go down
angel0000

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sub lis 03, 2009 8:10 pm

a ko da ne znaš da svi to čitamo Very Happy

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sub lis 03, 2009 8:56 pm

znam...ali samo ti navaljuješ...Very Happy
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   sub lis 03, 2009 11:27 pm

Ma daj stavi Very Happy

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   ned lis 04, 2009 2:46 am

zar i ti???to te angel nagovorila Smile
[Vrh] Go down
Godar

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   ned lis 04, 2009 11:02 am

ajde samaele stavi, nemoj da si takav Surprised
samo mi cemo procitati i nikome necemo reci...
p treba valjda da ti kazemo dali je dobro? Smile
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   ned lis 04, 2009 11:07 am

Nije me nagovorila Smile... udarala me svojim bicem dok nisam posto hihihihihi Razz

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   ned lis 04, 2009 11:09 am

da zna ona takva biti..hm...razmislit ću o tome da stavim nešto...
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   ned lis 04, 2009 3:46 pm

albino

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon lis 05, 2009 2:38 pm

stavi odmah Cool

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon lis 05, 2009 2:48 pm

evo razmislio sam...i pročitao opet neke od tih tekstova...i nažalost neće biti ništa od objavljivanja toga... Crying or Very sad nekako su baš ti najstrašniji i najintimniji...a s obzirom da jako ( možda i previše) držim do svoje privatnosti nažalost ne mogu to objaviti...zato ništa od toga...nemojte mi biti previše tužni...do čitanja...
[Vrh] Go down
-WEST-

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon lis 05, 2009 4:39 pm

Sam, sve je ok poštujemo tvoju privatnost, ako drugačije odlučiš
znaj publiku imaš koja te podržava
[Vrh] Go down
samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon lis 05, 2009 4:41 pm

hvala
[Vrh] Go down
-MisterX-

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon lis 05, 2009 7:24 pm

nice Surprised

tj. nemoj nikome kazati što radiš sa ženom poslje ponoca Wink
[Vrh] Go down
Godar

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon lis 05, 2009 7:46 pm

tacno, to nemoj da nam kazes, ali ostalo sve, mislim sve pre ponoci Cool
[Vrh] Go down
samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon lis 05, 2009 7:57 pm

ono što ja radim sa ženom vama dvojici bi zaustavilo srce...a trebam vas još u savezu... a ti sine se uopće ne bi trebao interesirati za takve stvari....
[Vrh] Go down
samaelII

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon lis 05, 2009 9:19 pm

znači ništa od nastranosti....ali evo vam malo laganog štiva...ovo je jedna od onih za vruće ljetne dane kad ni ne razmišljate o onom što čitate Smile

Odmah kad sam se probudio znao sam da nešto nije u redu. Nema tv-a, nema kompa, nema mog kalendara sa golišavim curama. Istrčao sam na ulicu. Kamene ceste, stare kuće, ljudi u togama. Pa to, to je stari Rim. Hm, opet sam predugo igrao gladiatus pa sanjam gluposti. Ajde kad sam već ovdje da malo razgledam. Valjda ću se brzo probuditi. Krenuo sam preko ulice kad me odjednom nešto bacilo na tlo. Udario me vojnik na konju i samo produžio dalje ne osvrčući se uopće. Osjetio sam strašnu bol u desnom ramenu. Ali to je nemoguće. Ne bi smio osjećati bol u snu. Osim ako. Odmaknuo sam rukav i ugledao krvavi trag na mjestu gdje mi je koža dotaknula kamen. Ne, to je nemoguće, ovo mora biti san. Ljudi su se počeli okupljati i u čudu me gledati. Nisam znao što da radim pa sam utrčao kroz prva otvorena vrata. Imao sam trenirku na sebi i nije čudno što sam tim ljudima vani čudno izgledao. Još jednom sam pogledao krv na ramenu. Dotaknuo sam ranu. Opet bol.
- Ovo nije san.
Okrenuo sam se. Te riječi je izgovorio čudan čovjek u zelenom.
- Kako to misliš?
- Lijepo. Ovo nije san. Ti nisi prvi koji je došao ovamo. Nisi prvi kojemu je ovo mjesto postalo važnije od stvarnosti
- Tko si ti?
- Ja sam alkemičar.
- A možeš li mi ti reći kako da odem odavde?
- Kako da odeš odavde?? Haha. Nitko još nije otišao odavde.
- Mora postojati način.
- A zašto uopće želiš otići odavde? Pa zar nisi provodio više vremena ovdje nego u stvarnosti?
- Moram se vratiti. Reci mi kako.
- Pa neki govore da postoji put. Ali još nitko nije taj put pronašao.
- Znaš li ti kako naći taj put?
- Priča se da moraš dotaknuti bogove da bi pronašao put. Ali to su samo priče.
- E pa ja ću taj put pronaći.
Krenuo sam prema izlazu kad je alkemičar opet progovorio.
- Ne možeš takav na ulicu. Ubiti će te. Imaš tamo jednu tuniku. Uzmi je.
- Hvala.
Presvukao sam se i izašao na ulicu. Postaje sve očitije da ovo ipak nije san. Znači da moram pronaći taj put. Ne mogu ostati ovdje. Ali kako da ga pronađem? Maleni dječak dijelio je letke. Uzeo sam jedan i bacio letimičan pogled. Odmah mi je nešto privuklo pažnju. POSTANITE PRVAK ARENE I UPOZNAJTE BOGOVE. To mi je privuklo pozornost. Iznad je stajao naslov. Postanite gladijator i zaslužite čast i slavu. To je to. Postat ću gladijator i tako dotaknuti bogove. Tu sam se nasmijao sam sebi. Kako ću ja postati gladijator. Nemam pojma o tome. Pa i nema veze ovo je virtualni svijet. A u tome sam dobar.
I tako sam postao gladijator. Iz dana u dan borio sam se i pobjeđivao mnoge neznane gladijatore. Svake noći tražio sam novo prenočište. Živio sam u samoći za samo jedan cilj. Da postanem prvak arene. I tad je napokon došao taj dan. Borba s njim. Borba s EmptyInsidom. Znao sam da sam jači da ga mogu pobijediti. Da je danas dan kada ću napokon otići odavde. Kako sam se samo prevario.
Od početka bitke nisam imao ni najmanje šanse. Primao sam udarac za udarcem, ali sam svejedno ostajao na nogama. Morao sam otići odavde. Nakon jednog snažnog udarca u glavu ostao sam ležati u polunesvijesti. Osjetio sam kako me nose iz arene i bacaju u stražnju ulicu. Ulicu smrti za poražene gladijatore. Osjećao sam kako život izlazi iz mene. Evo, ovo što čujem su zvuci same smrti kako dolazi po mene. Ali opet sam se varao. Nije to bila smrt. Bila je to tigrasta mačka. Sjela je metar od mene i pogledala me ravno u oči kao da mi čita misli. Ustala je i prišla mi nečujnim korakom. Počela mi je lizati rane. Osjećao sam kao da mi se život vraća u tijelo. I onda je mačka otišla. Um mi je proparala jedna misao: Slijedi je. Skupio sam svu snagu i krenuo za njom. Nisam znao kamo me vodi, samo sam znao da ću tamo biti siguran. Prošli smo pored parne kupelje i sad hodali između stupova. Dok smo ulazili u prekrasnu zgradu osjećao sam da više nemam snage. Srušio sam se na kameni pod i ostao tako ležati.
Kad sam se probudio ležao sam na krevetu. Rane su mi bile očišćene i zamotane. Prošao sam pogledom prostoriju. Ovo je zasigurno jedan od saveza gladijatora. Pogled mi je zastao na prozoru. Obasjan zrakama zalazečeg sunca nazirao se ljudski obris. Vjerojatno ženski. Primijetila je da sam budan i prišla bliže. Imala je najviše 40 godina. Bila je lijepa. Ne zgodna nego lijepa. A tad je progovorila. Najljepši zvukovi svijeta stopljeni u jedan glas.
- Ja sam angel0000.
- Gdje sam to?
- Ovo je Sfinga.
- To je jedan od saveza?
- Za nas to nije samo jedan od saveza.
- Ti si mi zamotala rane?
- Da.
- Čuj. Hvala na pomoći, ali ja moram ići.
Pokušao sam ustati, ali nisam imao dovoljno snage za to.
- Ostani još par dana dok ne ojačaš, a ako onda i dalje budeš htio otići slobodno možeš.
- Bez brige htjet ću.
- To tek trebamo vidjeti.
Zatim se udaljila nečujnim korakom koji mi je odnekud bio poznat samo se nisam mogao sjetiti od kud. I tako sam ostao u savezu sljedećih par dana. Prvi put od kad sam u ovom svijetu imao sam siguran krov nad glavom. Ali to nije bio ni blizu dovoljno dobar razlog da ostanem. I dalje sam htio otići. Kako mi se vraćala snaga sve više vremena sam provodio u dvorištu. Ponovno sam privikavao ruku na držanje mača. Nakon jednog takvog treninga stajao sam u vrtu i promatrao ljubavni ples dva leptira.
- Znači ona te dovela. Već dugo nikog nije dovela.
- A ti si?
- KirkNosepicker
- I što ti to znači da me ona dovela?
- Nije bitno.
- Da nije. Ionako uskoro odlazim.
- To ću vjerovati tek kad vidim. Nije te ona dovela bez razloga.
- Što..
- Nije bitno.
I nakon toga je otišao. Sad mi više ništa nije bilo jasno. Tko je to mene doveo ovamo. Ja sam stigao slučajno slijedeći mačku. Slijedeći mačku nečujnog koraka.
Kroz iduće dane upoznao sam još mnogo gladijatora Godar, Her3tiC, -MisterX-, mrva-zg. Saznao sam sve o njihovim problemima. O tome kako se ponosno bore i protiv jačih od sebe. Kako štite jedni druge. A ne kao ja. Nisu sebični, ne gledaju samo svoj cilj. I kad gube ostaju gladijatori. Ali ni sve to me ne bi uvjerilo da ostanem. Da nije bilo tog razgovora.
- Čujem da želiš otići iz ovog svijeta da ne pripadaš ovamo.
- Ti si Godar. Ako sam dobro zapamtio.
- Da. Mi ti u tome možemo pomoći. Ovdje možeš naći utočište nakon borbi. Ovdje možeš naći društvo za razgovor i ovdje uvijek možeš dobiti savjet.
- A što tražite za uzvrat?
- Ništa osim tvoje odanosti.
Dugo u noć sam razmišljao o tom razgovoru. Stvarno bi bilo lijepo da se imam kamo vratiti nakon borbe. Da imam s kim porazgovarati. Usred razmišljanja prekinuo me milozvučan glas.
- I što si odlučio?
Opet nisam čuo njene korake. Stajala je par koraka od mene. Bilo je u njoj nešto posebno. Neopisivo. Pitanje me u potpunosti iznenadilo. Očekivao sam nagovaranje. Ali ništa od toga. Jednostavno pitanje koje traži jednostavan odgovor.
- Ostajem.
Činilo mi se kao da to ne izgovaram ja. Ali u dubini duše znao sam da je to ispravna odluka.
- Rekla si angel0000? Jel moj ostanak znači da ću te sad češće viđati
- Želiš li me češće viđati?
- Da.
- Onda češ me češće viđati.
Okrenula se da ode. Kosa joj je sjajila na mjesečini.
- Onu večer? U ulici? Ti si me spasila? Ti si me dovela ovamo?
Osjetio sam da se osmjehuje. Nije se ni okrenula.
- Nemam pojma o čemu govoriš.
Tako sam ostao u Sfingi. Moram priznati da mi je trebalo neko vrijeme da shvatim ono: Za nas to nije samo jedan od saveza. Uskoro sam upoznao sve članove saveza. Srcu mi je prirastao jedan mladi gladijator. Pokazivao je puno žara i talenta.
- Ti si mrva-zg?
- Da, jesam.
- Gledao sam te danas u areni. Dobro se boriš. Kad skupiš iskustva možeš postati jedan od najboljih.
- Misliš?
- Znam.
- Lako je tebi govoriti. Koliko je borbi iza tebe. Koliko pobjeda.
- Više sam naučio iz jednog poraza nego iz svih pobjeda. I velim ti. Ti češ jednog dana postati poznat.
Sljedeće popodne nakon šetnje vrtom zaustavio me Her3tiC. Jedan od starijih članova saveza. Jedan od prvih. On je najbolje znao sve draži ovog saveza.
- Čuj prijatelju trebao bi pomoć.
Bio sam malo iznenađen što baš od mene traži pomoć.
- Reci.
- Neće me biti par dana i trebao bi nekog da se prijavljuje u areni pod mojim imenom. Jel bi mogao ti?
- Naravno, nema problema.
- Puno ti hvala. Nadam se da češ uspjeti pronaći ono što tražiš.
- I ja se nadam.
Polagano sam postajoa član saveza. Sve više i više sam se opuštao.Ali najviše od svega uživao sam u razgovorima sa angel0000. Zbog nje sam ponekad znao zaboraviti da želim otići odavde. Zbog nje bi vrijedilo ostati.
- Još mi nisi odgovorila jesi one večeri bila ti ta koja me dovela onamo.
- Ni neću. Ali ti ionako znaš odgovor.
- Da, mislim da znam. Isto kao i što mislim da se zaljubljujem u tebe.
- To samo misliš.
- Da možda.
- Vjeruj proći će te.
- Možda ne želim da me prođe.
- Vidjet ćemo se sutra.
Ustala je i otišla tiha poput noći ostavljajući me opet samog. Ustao sam da se vratim u svoju sobu kad sam začuo zvukove borbe. Uzeo sam svoj mač i potrčao prema kricima. Kad sam stigao tamo nije bilo nikog. Tek nakon par trenutaka primijetio sam gladijatora kako leži na podu sav u krvi. Kad sam shvatio tko je to obuzeo me užas.
- -MisterX-, tko ti je to učinio?
- DeeQ .
To su mu bile posljednje riječi. Potrčao sam za ubojicama i ulovio dvojicu najsporijih, najslabijih. Ubio sam svakog jednim potezom mača.ali to nije ublažilo moju tugu za starim prijateljem.
Kako je vrijeme prolazilo moja želja sa odlaskom se smanjivala. Ali je zato rasla želja za angel0000. Pokušavao sam provoditi što više vremena s njom. Tako smo i tu večer šetali na mjesečini. Napokon sam skupio dovoljno hrabrosti. Prišao sam joj sasvim blizu da je poljubim. Tad sam začuo korake u travi. Koraci gladijatora, sedam njih točnije. Čula ih je i ona.
- angel0000, vrati se u savez.
- Ne. Ne možeš se sam boriti protiv njih.
- Dvojica su. Mislim da to mogu riješiti.
- Siguran si?
- Da. Vrati se u savez i ostani unutra.
Naravno da sam joj lagao. Znao sam tko su oni. Deeq. Nisam imao ni najmanje šanse. Ali barem će ona biti sigurna unutar zidova saveza. A i moja smrt zadovoljit će njihovu glad za osvetom. Sve je bilo gotovo brzo. nisam stigao ni jedan udarac zadati, a već sam ležao na podu. Ovaj put sam stvarno umirao i nitko me nije mogao spasiti. Oko mene se pojavila neka svjetlost. Jedan put usred ničeg i prekrasna žena.
- Ja sam Venera. A ovo je put koji će te vratiti u stvarnost.
Pogledao sam nju i put. Znači ovako se dotaknu bogovi. Nije važno biti prvak. Pogledao sam iza sebe. Livada na kojoj sam umro polagano je nestajala. Opet sam pogledao u nju.
- A možeš li me vratiti tamo.
- Zašto? Pa zar nisi htio cijelo vrijeme u stvarnost? Zar nisi htio natrag svoj život.
- Da, ali pogriješio sam. Taj put ne vodi do mog života. Moj život je iza mene i nestaje.
- U redu zatvori oči.
Zatvori sam oči. I tad osjetio kako nečije usne dodiruje moje. A ovaj put nije bilo koraka u travi.
[Vrh] Go down
Godar

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   pon lis 05, 2009 9:19 pm

ovo "sine" kome je upuceno?? da se pogresno ne razumemo... Question
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: malo mi dosadno   

[Vrh] Go down

malo mi dosadno
[Vrh] 
Stranica 2 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next