-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gladiatus savez
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Igra BRDO !

Go down 
+5
samaelII
Godar
angel0000
-WEST-
Her3tiC
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 3:53 pm

e godare nije ti to zima....to sam opet ja...s hladnjakom ovaj put.....lijepo te stavim unutra i bacim u rijeku....i plovi plovi mali godar...papa...mojeeeeeeeeeeeee BRDOOOOOOOOOO
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 4:16 pm

popnem se i naredim da se kolega zijan stavi u opis saveza !
BRDO JE MOJE Twisted Evil
[Vrh] Go down
KirkNosepicker

KirkNosepicker


Posts : 252
Join date : 06.04.2009
Age : 39

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 4:38 pm

Došao Kirk i dao Angel0000 malu bubamaru. Angel pobjegla sa brda vrišteći.
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 4:41 pm

došla angel i izvadila kirku litru krvi...zadnjim snagama otpuzao sam dolje...brdo je opet moje !!!!! Very Happy
[Vrh] Go down
KirkNosepicker

KirkNosepicker


Posts : 252
Join date : 06.04.2009
Age : 39

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 4:45 pm

Kirk pužući sretne malu kuglicu od mačića. Otpuže do drugog brdašca s njim i stavi ga na tu uzvisinu. Angel čuje mače kako plače i odjuri s brda da ga utješi. Kirk dotle skupi dovoljno snage da se odgega natrag na BRDO.
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 4:49 pm

angel se vrati s mačićem I love you ...i ponudi kirku infuziju...kirk otpuže sa brda...angel stavi maće na sigurno i uživa na svom brdu cat
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 8:54 pm

...eto ti sad ide Godar i ...peva....mnogo glasno peva....peva tako "dobro" da sve oko njega bezi...bezi i Angel glavom bez obzira...Godar prestade pevati bas u trenutku kad je i sam pomislio da bezi...ali je sada brdo bilo prazno....
....BRDO opet MOJE
...a da, macicu pukle usi od Godarovog dranj...ustvari pevanja...
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 9:04 pm

mali mačić spava na sigurnom...ni ne čuje godarovo deranje...a kako se namučio pjevajuči,sjurio se dolje do potoka da popije vode...ja se popela i brdo je moje...Godar pijuči vodu iz potoka se strmopizdio u potok i leži u nesvjesti...tako da je BRDO MOJEEEEEEEE !!!!!!!!! Twisted Evil ....A mačić na sigurnom spava...i nitko mu ne može nauditi Very Happy
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 9:10 pm

ko bre spava...samo se pravi....a kad sam se napio vode, a stvarno sam bio zedan, idem opet gore da porazgovaram sa Gospodaricom. Kazem ja njoj da nosi macica na veterinar, ono sad spava posto nista ne cuje...vide Angel da sam u pravu i ode sa maciccem kod doktora.....i opet je BRDO Moje....
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 9:17 pm

vračajuči se od veterinara,ostavljam mačića doma(potpuno je zdrav I love you ),i uzimam cigarilose...popnem se na brdo,zapalim cigarilos sa aromom kokosa i Godar gušeči se juri s brda prema potoku...brdo je opet moje...i miriši po kokosu cat
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 9:34 pm

Dao sam crvenkapici 3000 zlatnika i zamolio za uslugu... i ...
dosla ona kod Angela i rekla joj da se izgubila, pade zao Angelu, pa uzede crvenkapicu i odvede je kod bake, al zaboravi na brdo...
...i ja normalno uzivam na svoje BRDO....ehh...Moojeee Brrrdooo brdo brdo brdasce.... Cool
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 10:02 pm

nakon što mi je crvenkapica priznala godarov podli plan,vračam se na brdo,pretučem ga i pustim da se otkotrlja u potok...i tako uživam na svom brdu Twisted Evil
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 10:14 pm

...znas sta...veceras ostajem dole...ostavljam andjela na miru ovu noc...
...odspavaj...pa ujutru cu se opet JA popeti na BRDO...nek veceras bude samo TVOJE... al sutra...ee...sutra je novi dan....sutra ce BRDO biti moje....
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptyuto ruj 29, 2009 7:30 am

...doslo sutra... Twisted Evil
...idem polako ja gore, kad tamo Angel jos spava...ha ha...
...polako je dignem stavim u rikshu i kazem malom kinezu: tongg bongg cinfg mung thing tong... (sto u prevodu znaci: Vodi je u Peking)... Kinez ode, ode i nas Andjeo da juri Kineskim zidom. ...
...da da... Laughing ...BRDO je MOJEEEEEEEEE....
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptyuto ruj 29, 2009 10:35 am

doleti angel iz pekinga i kaže godaru da će ga uškopiti jer je zločest mačak ...i odjuri godar sav u strahu u nepoznato Very Happy ...brdo je opet moje Smile
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptyuto ruj 29, 2009 11:28 am

da ti kazem iskreno...ova zakana je bas bolela...gledam brdo iz daleka...
necu da se priblizim...opasna macka cat ga je osvojila ... a mnogo bre grize...
AL od negde odjednom doleti leteci tanjur... sjuri se na brdo i pokupi Angel, znaju mali zeleni alien da takav primerak nema po citavoj vaseljeni...
...ode Angel u svemir a ja sam ostao da cuvam brdo...i opet je MOJEEEE...
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptyuto ruj 29, 2009 11:52 am

angel je asimilirala sve vanzemaljce,vratila se letečim tanjurom,sletjela i jednim preciznim udarcem u bools puknula godara na susjedno brdo... Twisted Evil tamo onesvješten leži ...a brdo je opet moje Smile
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptyuto ruj 29, 2009 12:35 pm

...cekaj znaci sad i ja imam BRDO... pa sto ako je susedno....
pocinjem da se plazim Angelu, Angel se naljutila i krene prema meni, oce da me bije....ona dodje na ovo drugo brdo i Godar preciznim i velikim zaletom skoci pravo na ono nase brdo... i dok Angel ide tamo amo...ja uzivam u Brdu...
moje moje moje...hahhahahahhha...bhbhbaaa
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptyuto ruj 29, 2009 1:14 pm

angel dojurila na brdo,uzela godara,odnjela ga na susjedno brdo i zavezala za stablo...vratila sam se na SVOJE BRDOOOOOOO Very Happy
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptyuto ruj 29, 2009 1:31 pm

vidim ja strašna ta Angel...ne mogu sam protiv nje....i tako sam okupio strašnu ekipu....Zekoslav Mrkva, Baltazar, Tom & Jerry, Miki Maus, Pajo Patak, svi štrumfovi ( i Štrumfeta naravno), Popaj i ostali heroji animiranog svijeta.....ne moram ni opisivati strah u Angelinim očima kad nas je ugledala.....raširila je svoja krila i odletjela nekamo na sigurno ostavljajući meni opet moje BRDOOOOOOOOO
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptyuto ruj 29, 2009 3:29 pm

...jao kad sam video ovu situaciju kako sam se obradovao... Laughing
...uzmem jednu veliiiiiiku gumicu i podjem u napad, za kratko vrijeme, svet animiranih junaka sam zavio u crno...i normalno kad je to samaelII vidio...poce da place za svojim junacima, a narocito za Strumfetom Sad
...i ode on, ma ostavi i brdo, i reku i ...ode da napise pesmu o pal...izbrisanim junacima....a ja, meni nije bilo krivo, zato sto opet imam SVOJE MOJE BRDOOOOO... Twisted Evil
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptyčet lis 01, 2009 12:57 am

i tako godar blaženo spava na brdu...prišuljam mu se usred noči i lagano ga skotrljam niz brdo...sad spava kraj potoka...a ja imam svoje brdo Very Happy
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptyčet lis 01, 2009 6:35 am

... Sleep ... probudi me hladna voda i zubor reke...vidoh da sam dole...
hm...skoncetrisem se vrlo jako... i mislima prebacim Angel na sjeverni pol...
kod jednog svog prijatelja, eskima... tamo ima kucici sa sanki, pa bice joj dobro... Polako se popnem gore i produzim da spavam na MOJE BRDO Sleep
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptyčet lis 01, 2009 8:57 am

vratim se ja nakon što sam se naspavala u igluu,eskim je bio dobar domačin Cool ...usput svratim do ljekarne....prišuljam se godaru koji blaženo spava,dam mu narkozu da spava još par sati i otkotrljam ga opet do potoka...i spava tamo mali godar i sanja urbane mačke i mačore...a ja lijepo pijem kavu i pušim na SVOM BRDUUUUUUUUUUU cat
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Emptyčet lis 01, 2009 9:04 am

...opet kosmari sa mackama i macorima...JOJ!! No ...
...skocim iz sna kao kreten i pocem da trcim tamo amo...
slucajno me cuje Angel tamo gore i poce da se smeje... Laughing
...al kafa pusta...zagrcne se Angel s kafom i pocne da kaslje i frci...
dodjoh Ja i ko svaki dobar dzentlmen, velim, da je udarim po ledja...
AL Izgleda mnogo jako Twisted Evil udarih, pa Angel poleti... leti andjele kazem JA, ostavila si kafu i cigaretu, al nema veze...JA cu ih dovrsiti na MOJE BRDO
[Vrh] Go down
Sponsored content





Igra BRDO ! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Igra BRDO !
[Vrh] 
Stranica 2 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=SFINGA=- Gladiatus savez :: General :: OffTopic-
Forum(o)Bir: