-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gladiatus savez
 
Početna stranicaLatest imagesPretražnikRegistracijaLogin

 

 CS 1.6 MOJ SERVER :P

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




CS 1.6 MOJ SERVER :P Empty
PostajNaslov: CS 1.6 MOJ SERVER :P   CS 1.6 MOJ SERVER :P Emptyned srp 01, 2012 3:08 pm

Ko sve igra cs 1.6 ?
Neka mi se javi pa moze dobit admina na mom PUB-u. Nisam uplatia zadnji misec, jer sam ima previse posla pa cu ubrzo uplatit i jos cu dignit TS. Moze i savez dolazit da pricamo tamo Razz
Jos mislim dignit DM i mozda napravim neki turnir ubrzo.

Zato mi treba forum i ko zna ga radit i dami to lipo objasni neka mi se isto javi Smile
[Vrh] Go down
KirkNosepicker

KirkNosepicker


Posts : 252
Join date : 06.04.2009
Age : 40

CS 1.6 MOJ SERVER :P Empty
PostajNaslov: Re: CS 1.6 MOJ SERVER :P   CS 1.6 MOJ SERVER :P Emptyuto srp 31, 2012 9:29 pm

Za što je kratica cs?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




CS 1.6 MOJ SERVER :P Empty
PostajNaslov: Re: CS 1.6 MOJ SERVER :P   CS 1.6 MOJ SERVER :P Emptyuto srp 31, 2012 10:09 pm

Za counter-strike igru ...
[Vrh] Go down
KirkNosepicker

KirkNosepicker


Posts : 252
Join date : 06.04.2009
Age : 40

CS 1.6 MOJ SERVER :P Empty
PostajNaslov: Re: CS 1.6 MOJ SERVER :P   CS 1.6 MOJ SERVER :P Emptysri kol 01, 2012 11:28 am

Ahaa. Razz Jebate, pa zar tome ne staje popularnost. Sjećam se prije gro gro godina kad sam to igrao na moru prek lana.
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

CS 1.6 MOJ SERVER :P Empty
PostajNaslov: Re: CS 1.6 MOJ SERVER :P   CS 1.6 MOJ SERVER :P Emptysri lis 10, 2012 1:12 pm

Ooo, nije lose Smile.. mozda se ja bacim u CS vode ako bude vremena, ali necu obecat nista Smile.. Ako ti treba kakav blesplatan forum poput ovoga, samo reci pa cemo nesto rjesit..
[Vrh] Go down
Sponsored content





CS 1.6 MOJ SERVER :P Empty
PostajNaslov: Re: CS 1.6 MOJ SERVER :P   CS 1.6 MOJ SERVER :P Empty

[Vrh] Go down
 
CS 1.6 MOJ SERVER :P
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
-=SFINGA=- Gladiatus savez :: General :: OffTopic-
Forum(o)Bir: