-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gladiatus savez
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)

Go down 
+3
angel0000
KirkNosepicker
Her3tiC
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptyuto stu 03, 2009 3:30 pm

lijepo jako lijepo....ali ako želiš da ja stavim jedan od tvojih radova molim lijepo onda jednog malog mačora....nikakve velike živine....malog mačića Very Happy
[Vrh] Go down
-WEST-

-WEST-


Posts : 233
Join date : 09.07.2009
Age : 40
Location : zagreb

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptyuto stu 03, 2009 4:58 pm

hvala frende, lijepo si to napravio
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptyuto stu 03, 2009 8:01 pm

@ samaelII, ok bit ce rijeseno i postano ovdje pa poprati Very Happy

@ west-, nema na cemu. Samo ta ti slika ide u "Signature" ili ti "Potpis", a ne u avatar Smile, pa promijeni, bit ce bolje, a napravit cu ti za Avatar novu Smile
[Vrh] Go down
-WEST-

-WEST-


Posts : 233
Join date : 09.07.2009
Age : 40
Location : zagreb

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptyuto stu 03, 2009 8:49 pm

tu sam je stavio jer mi tako paše a za "potpis" nisam još stigao, i sada će i to biti
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptyuto stu 03, 2009 9:22 pm

Ok Smile west-

samaelII, evo i za tebe nesto, pa slobodno koristi ako ti se svidja =)

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Samaelii4

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Samael3

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Samaleii2
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptyuto stu 03, 2009 9:30 pm

evo...ovaj mi nekako najljepši
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptyuto stu 03, 2009 9:34 pm

awwwwwwwwwwwwwwwwww slatkooooooooooo Very Happy
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptyuto stu 03, 2009 9:54 pm

Hehe, hvala Very Happy... cak se i meni svidja Very Happy... Samo meni je nekako bolji onaj crni sig samo sa macijim ocima Razz


Anđy, sta ti sebi ne uzmes neki ? Ili hoces da ti neki novi napravim ?
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 49
Location : Skopje

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptysri stu 04, 2009 8:41 pm

sam odlicno ti stoji sig!!! mali i slatki i...vrlo lud pogled...
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptysri stu 04, 2009 8:48 pm

da...takav sam ja...Very Happy
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptysri stu 04, 2009 9:16 pm

Her3tiC je napisao/la:
Hehe, hvala Very Happy... cak se i meni svidja Very Happy... Samo meni je nekako bolji onaj crni sig samo sa macijim ocima Razz


Anđy, sta ti sebi ne uzmes neki ? Ili hoces da ti neki novi napravim ?
još si razmišljam bih li ili ne,hm... Smile
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 49
Location : Skopje

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptysri stu 04, 2009 9:47 pm

Anđy ne razmisljaj previse...vidis da se covek potrudio...usreci ga!!
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptyčet stu 05, 2009 7:18 pm

Hehehe Smile... Joj Anđy, koja ludnica danas u Zg... budem ti isprico preko MSN-a ako budes online...

Nemas frke sto se tice siga Smile, ako ti se svidja koji, uzmi slobodno, a ako hoces neki drugi, samo reci Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptyned pro 13, 2009 9:23 pm

ahh...poso pravi sta i priliči Her3tiCu bounce

a ruffa niđe ahahhahh XD neki moto kawa zx9 tongue
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptypon pro 14, 2009 12:39 am

Bit ce ruffy Smile, samo dok uhvatim vremena, imam trenutno dosta toga za napravit. Moram zube rijesit, jer imam jos jedanj ljecnicku u ZG u prvom mjesecu, pa onda palim za Afghan
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptypon pro 14, 2009 1:43 am

Sad
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptypon pro 14, 2009 3:48 am

hahahaha...
u afganisatanu ne popravljaju zube...

tamo ih lome Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptypon pro 14, 2009 4:19 am

lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptypon pro 14, 2009 7:19 am

heehee.ma nista...zezam se ja.sredi ti poslove prvo. bounce

btw ona slika prva je crysis ako se ne varam...ajooj cheers pre sick igra
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptypon pro 14, 2009 5:44 pm

1. -MisterX-, popravljaju tamo zube. Samo sto ti racun bude oko 5000eura po zubu... pa sad ti vidi.

2. Nemoj mi se sprdat sa time, jer nije veselo. Odi ti tamo i drzi jebenu glavu u torbi, jer nikad ne znas kad ce se neka budala s autom punim bombi zaletit u tebe i pobut sve u krugu od 100m... Da se malo informiras vidio bi i nebi ti bilo smjesno. Pitaj svoga tatu jel bio u ratu i jel mu bilo smjesno (ako je bio). I da jos nesto... bas ti je lijepo nosit 20kg pancirku kad ides srat u jebeni wc od 2 kvadrata...
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptypon pro 14, 2009 6:09 pm

nije misterx loše mislio...svi mi znamo kakvo je sranje tamo...i bit ćemo zabrinuti za tebe...ja ću sigurno biti
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptypon pro 14, 2009 9:40 pm

Ma znam da nije nista lose mislio, samo nemate vi pojma sta se desava tamo. Ni ne smijete znat. Sto vidite preko medija to je gol qrac. Zato sam "Freek Out". Ne morate se sekirat za mene. Jer ja se imam cemu nadat, a i cura mi je zapovjedila da se moram vratit Razz
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptypon pro 14, 2009 10:12 pm

ako ti je ona zapovjedila onda mi je lakše Very Happy
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptyuto pro 15, 2009 3:22 am

znaš da nisam mislio ništa loše uostalom još mi trebaš i svima nama ovdje a cujem da kada se vratiš cupa ima poklon za tebe Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Emptyčet pro 17, 2009 11:28 pm

ja si sam napravio Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)   Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Evo i meni malo dosadno :), pa se uhvatio posla :)
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» malo mi dosadno
» ...evo malo nauke!!...scientific research of small brain...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=SFINGA=- Gladiatus savez :: General :: OffTopic-
Forum(o)Bir: