-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gladiatus savez
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.

Go down 
+3
angel0000
-MisterX-
Her3tiC
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptyned pro 06, 2009 2:19 am

Ovdje mozete zatrazit da vam napravim potpis/signature za forum Smile, samo recite kako gdje i sta bi zeljeli imat na njemu.
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptyned pro 06, 2009 5:34 pm

ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja


meni treba ono dolje sa mojim misterx ako je moguce plzzzzzzzzzzzzzzzzz

hocu reci potpis
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptyned pro 06, 2009 7:08 pm

Ok, radim na tome. Budem ovdje stavio kad zavrsim.
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptyned pro 06, 2009 7:19 pm

Evo rijeseno Smile

Reci jel valja Very Happy

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Mrx
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptyned pro 06, 2009 8:53 pm

evo ga napokon da je gotovo Smile
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptypon pro 07, 2009 12:40 am

ružičasti pesek je ljepši Sad
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptypon pro 07, 2009 1:14 am

ja sam za da ako mu nije teško da napravi nešto tipa neki pas smišni na pali i tako...
neznam ako se anđi i heretik slože da naprave onda mora prvo proci kroz moje ruke da ja dam dozvolu o tome hmmm....

razmišljam....

ideja je na mjestu Smile

ako ti se da heretik napraviti novu primi se posla ako ne anđi žao mi je cekaj ljeto Razz
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptypon pro 07, 2009 1:22 am

može mali ružičasti pesek na plaži ????????? Smile
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptypon pro 07, 2009 1:23 am

jeli baš mora biti ljubicasti ????
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptypon pro 07, 2009 1:27 am

hm,ne mora,može i lila Very Happy
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptypon pro 07, 2009 1:30 am

me je sada nemoj covjeka zamarati sa rozom bolom šta se tice mene...
može biti bilo koje ali ne roze ( niti lila,ljubicaste, zlatne, srebrne, ili neznam koje još bolesne bolje da nabrojim ) Razz

pas kao pas u cemu je toliki problem ?!?!?
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptypon pro 07, 2009 1:39 am

mali rozi pas Sad
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptypon pro 07, 2009 1:44 am

vidjeti cemo još šta ce napraviti on...
iznemadi nas Very Happy
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 49
Location : Skopje

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptypon pro 07, 2009 7:28 am

mala primedba!!
Sta se desilo sa mackama?? Sto si presla na pse. Smile
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptypon pro 07, 2009 1:22 pm

neznam još nisam siguran....

neznam šta se dešava.... Shocked
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptysri pro 09, 2009 2:51 pm

ma i ja bi rozog peseka za mistera Smile neznam kako ste uopće uspjeli raspravljati o rozim pesekima, a da ja nisam vidio Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. 162fs265937
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptysri pro 09, 2009 4:44 pm

da sam znao poslao bi ti pozivnicu ... Razz
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptypet pro 11, 2009 4:00 pm

Sorry ljudi, tek sam doso sa terena Smile, malo da se odmorim pa cu primat zelje itd. Very Happy

E da, da ne startam novi topic. Kuci sam do 11.01.2010., pripreme su u pauzi zbog nadolazecih blagdana. Tako da cete me cesce vidjat online Very Happy
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptypet pro 11, 2009 7:22 pm

dogovoreno heretik...
možeš i jednu lipu limunadu popiti i onda nas sve iznenadi Very Happy
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptypet pro 11, 2009 7:39 pm

hehe, budem Very Happy

Nemas brige, napravit cu ti novi vjerojatno Smile, samo nemam bas nekih ideja u ovom trenutku Razz, trebam cekat nalet "inspiracije" Razz
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptysub pro 12, 2009 3:54 am

da...

javi mi kada budeš dovoljno inspririran jer meni nije nigdje priša još oni su nešto stvorili neki pritisak iako neznam zašto...
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptysub pro 12, 2009 12:16 pm

hehe, ma ne sekiraj se Smile
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptysub pro 12, 2009 5:18 pm

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. 1376716e_0_JJdqK

Very Happy
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptyned pro 13, 2009 12:10 am

lol
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Emptyned pro 13, 2009 3:08 am

Very Happy

Da znam Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.   Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu. Empty

[Vrh] Go down
 
Zahtjev za "Signature"/potpis na forumu.
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=SFINGA=- Gladiatus savez :: General :: OffTopic-
Forum(o)Bir: