-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gladiatus savez
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno)

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Empty
PostajNaslov: POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno)   POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Emptyned pro 13, 2009 11:59 pm

Her3tiC molim pomoc od tebe,jer si najbolji u podruciju vojske i slicnog.sto ja mogu realno nakom 3.-godisnje skole Question Question Question
stvarno me brine jer za 6 mj. zavrsavam smjer tehnicki crtac,a ja realno s tim mogu k****.pa me zanima nekakva vojna,policijska akademija,u tom stilu.sto se tice fizikalija s tim se mogu pohvaliti,16 god.,mnogo snage king .ali naravno ne baustela, i to.moram nest dalje.
ostale fakseve,vise skole,slobodno predlozite da znam.


>>SVI MOGU POMOC,Baldrick VEC JE I HVALA MU<< bounce bounce bounce bounce

cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno)   POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Emptypon pro 14, 2009 12:33 am

Ej mali, ovako. Nemoj se jos sa time opterecivat, jer ti je malo rano za takve stvari. Nemoj razbijat glavu za tako nesto. Jer prvo moras zavrsit skolu i napunit 18 da bi mogo u opce razmisljat o tome.

Druga stvar, moj ti je prijedlog policija, samo sto oni primaju ljude sa cetverogodisnjom skolom, s toga, bilo bi ti dobro upisat cetvrtu godinu i polozit razliku ispita za to.

Sto se tice vojske, ja radim oko 4 godine u vojsci i odlicno mi je. Ali gledaj jednu stvar, kad si u vojsci, nemas pravo glasa, pobune itd... Drugi upravljaju tvojim zivotom na poslu. Toga moras bit svjestan. Znaci, ako dobijes poso, mozes zavrsit u Pločama dole kod Dubrovnika ili u Vinkovcima... Tamo di fali, tamo se popunjava.

Moj savjet ti je, da prvo rijesis skolu, napunis 18god, zavrsis 4. godinu i odes na policiju. Samo rijesi skolu prvo.

Nisam ni ja nesto mator, ali imam iskustva kad se radi o poslu i vojsci. Radio sam i ja na bausteli oko 8 mjeseci i nebi nikome preporucio.
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno)   POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Emptypon pro 14, 2009 3:56 am

bauštela je zakon ako dobiješ 3 gajbe pive Razz Razz Razz Razz Razz

šala...

najprije vjeruj mi završi školu pa cemo onda kasnije sve lakže da ti bude...

tj. lakše ce ti biti u buducnosti...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno)   POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Emptypon pro 14, 2009 8:08 am

4 gajbe hahah.znaci nista do 4. god. dat vanredno.to mi je jasno.a de mi reci to s policijom,cuo sam da ljudi zavrse sve to u redu,ali da nemogu posla nikako pronac,ostanu na cesti to mi nije jasno,drzavna sluzba je policija,ono WTF?

kako to funkcionira me zanima,kad zavrsis akademiju policijsku,sta onda ?
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno)   POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Emptypon pro 14, 2009 5:35 pm

Za policiju... Odes u ZG na ljecnicki, prodjes to, onda ides na obuku i skolu za murijaka. Kad to sve zavrsis, onda staziras (kao praksa) tek onda dobivas poso, ako sve zavrsis uspjesno, ne mozes na ulici zavrsit nikako, osim ako nesto ne zaseres Razz

Za vojsku... Odes u ZG u dubravu (Vojna bolnica zrakoplovstva), prodjes ljecnicki, odes na temeljnu obuku koja traje 4 tjedna u Požegi, onda ides na specijalisticku obuku (ovisi o roda koji dobije u rijesenju). Lakse ti je uci u HV, samo ja ti nebi preporucio, bolje ti je u policiju Smile. Ne kazem da vojska ne valja, ja se ne zalim, odlicno mi je. Ali, da sad sam na tvome mjestu nebi ponovio sve to dokle sam sad doguro. Ja sam otiso u HV zbog starog i njegovog oca (mog djeda), tako da pratim obiteljske obicaje. A i uz to, ja sam nabrijana vojnicina, tako da meni policija nebi pasala Razz, pre dosadno... Ovako ciko uhvati Browing 12.7mm i pokosi sve pred sobom !
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno)   POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Emptypon pro 14, 2009 5:36 pm

Browing Smile, ciko roko iz ovog i jako mu se svidja Very Happy



P.S. Samo sto ovaj lik puca ko picic Razz What a Face Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno)   POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Emptypon pro 14, 2009 7:28 pm

Her3tiC ti meni zvucis koda si zavrsio oboje. bounce bounce

ha u biti,policija i je laganini dosadna...a mogu da se pohvalim i ja,moj otac je profesionalni vojnik bio,snajper je rokao.ima sve one skice u biljeznici jednoj,taktike i to,pre cool.cak je i u spec. bio. md strava je to.ti ljudi su zivotinje teske..dakle i ti.haha.

btw ovaj sta roka iz Browing-,zanimljivo je to.nerazumijem se u oruzija ta bas tolko,alo kad sam procito 12.7mm.serious shit Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno)   POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Emptypon pro 14, 2009 9:38 pm

hehe istina Smile. I moj matori je bio u Specijalnoj Policiji za vrijeme rata Smile, pa onda u vojsci. Sad je u mirovoni Razz
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno)   POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Emptyuto pro 15, 2009 3:25 am

sada radi kao penzioner Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno)   POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Emptyčet pro 24, 2009 2:16 pm

ostalo mi sveuciliste3 god,onda na strojarstvu 2 godine i dipl. ing.
ako bog da...provjereno 100%,ili to ili kriminal Very Happy
pokupio sam u SC-u ono sta mi je anđa rekla,letke,raspito se sve...sve je na meni Shocked
[Vrh] Go down
Sponsored content





POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno)   POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno) Empty

[Vrh] Go down
 
POMOĆ!!!!! (svi koji znaju neka pisu slobodno)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=SFINGA=- Gladiatus savez :: General :: OffTopic-
Forum(o)Bir: