-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gladiatus savez
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptypon pro 28, 2009 6:06 pm

Neznam šta bi vam rekao....

samo znam da je cinjenica da nisam bio puno ku*ac na forumu niti na gladiatusu i dožem nemam centurio dignu mi se živci...

taj isti dan prekinem s curom Sad

dođem na forum i vidim da nema ništa novoga jednu poruku napisala mama anđi i braco rudi i to je to šta vam je ljudi...

dajte napišite bilo šta što vam padne na pamet..

bar se probajte sjetiti mene i ostaviti koju porukicu makar spam ali da imam nešto za reci bilo šta cak nije niti kaladont bio rješen Sad

neznam šta reci na to....zalosno, sadly, zalosno, sadly, zalosno, sadly, zalosno, sadly, zalosno, sadly, zalosno, sadly, zalosno, sadly....

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

i tako dalje....

ako ima itko šta reci molim vas ovdje a i ako netko nema onda ovdje Smile

samo molim što više komentara dosadno mi je bar dok ne kupim centurio onda cu vas moci podnositi... Smile
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptypon pro 28, 2009 6:22 pm

Cuj, ovo vrijeme blagdana, slabo ljudi sjede za kompom, svi su vani ili sa obitelji, tako da se ne sekiras Smile
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptypon pro 28, 2009 6:47 pm

a vjerujem ali neznam šta da više kažem ako mogu otici na ekspediciju onda mogu napisati neku poruku koja je velicine bao ova tvoja bar ce ima tako proci 15(5)min...
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 49
Location : Skopje

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptypon pro 28, 2009 10:04 pm

nemoj se sekiras bre MisterX!! malo da se sredi ova godina sto nam prodje, pa posle cemo opet da provodimo noci zajedno na ovim crnim tablama...
Strpi se jos neki dan... pa eto ( bar) mene opet redovno ovde...
cheers
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptyuto pro 29, 2009 12:52 am

ma ne sekiram se ja nebrini a kada dođe nova godina onda cu ti se ja javiti pa cemo da se skupa sekiramo Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptyuto pro 29, 2009 11:45 am

takoje,istina....ovo je šit,nas 6 aktivno do jaja,ovo ostalo sjedi i čami....
a sazno sam i da ima jos žena u savezu...awww Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptysri pro 30, 2009 1:08 am

yep,al je zauzeta Smile
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptysri pro 30, 2009 2:18 am

tko to meni skriva neke informacije....

znate da ja ubijam za njih ...
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptysri pro 30, 2009 2:00 pm

lol
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptysri pro 30, 2009 9:40 pm

-MisterX- je napisao/la:
tko to meni skriva neke informacije....

znate da ja ubijam za njih ...
slika maknuta...još jedna takva i bolje da te nema ! Twisted Evil
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptysri pro 30, 2009 11:01 pm

opa!! Razz
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptyčet pro 31, 2009 2:40 am

Auuu...

Noge mi se tresu Razz
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptypet sij 01, 2010 2:54 am

Twisted Evil
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptysub sij 02, 2010 2:31 pm

Ma znam ja da se ina ne ljuti na mene...

Uostalom i ne smije Razz

sada kada nam je ljepo svima prišla nova godina ima da vidim komentara pun Pišo...
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptysub sij 02, 2010 5:25 pm

O_o ma nije jos Smile, sad treba cekat da svi dodju sebi od alkohola Razz
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptyned sij 03, 2010 4:22 pm

ok...geek
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptypet sij 22, 2010 2:16 pm

pozdrav svim forumašima mada ih nema baš nešto monogo nisam htio kvariti bilo koju drugu temu vidim da ste se bacili opet na brdo pa necu vas dirati jer sam se pravo da vam kažem umorio od ovoga mislio sam da ce sve ovo biti velika zezancija pa sam sa tim ciljem i krenio u akciju Wink

vidim kaladont je ko uvjek aktivan Smile

par napaljenih momaka stavljaju golišave slike pod za moja epa oka dva Razz (iako nemam ništa protiv ali može to i bolje...)

Igra BRDO ! - to sam malo prije komentirao penjite se malo i vi na brdo...

...evo malo nauke!!...scientific research of small brain... - i šlag na kraju Very Happy

dok nisam stavio slomljenoga pišu u tu temu nije bilo komentara a i da pogodite tko mi je to komentirao Razz

ok ok nebrinite se nije mi slomljen Razz Razz Razz

have a nice day!!!
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptyuto sij 26, 2010 1:39 pm

možeš i ti golišave slikice stavljat Very Happy
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Emptysri sij 27, 2010 2:24 pm

neznam da sam se ja ikada toliko puno trieznio od njega....

Tj. mislim da nikada nisam došao sebi Razz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty
PostajNaslov: Re: Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(   Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :( Empty

[Vrh] Go down
 
Svi su u ku*cu i nitko ne želi ništa napisati... :(
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=SFINGA=- Gladiatus savez :: General :: OffTopic-
Forum(o)Bir: