-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gladiatus savez
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Igra BRDO !

Go down 
+5
samaelII
Godar
angel0000
-WEST-
Her3tiC
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptypon pro 07, 2009 3:05 pm

e sad sam u nedoumici...ako moj sin veli da sa ljubakam negdje s angel0000 onda je vjerojatno tako...znači da mi je vjerojatno lijepo...ostati s njom ili se ići osvetiti pitanje je sad...ma ona aja, neče ni znati da me nije bilo....idemo istući nekoga po guzi....kupio sam u dućanu 500 staklenki cikle i otišao s time na brdo...kad je mister to vidio pobjegao je brže nego da sam s iglama došao...brdo je opet moje...i sad neznam što da sam radim
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptyuto pro 08, 2009 12:19 am

ali sam zato ja znao šta da radi kada sam mu ja došao natrag sa pilom i rekao mu da ili ce ova pila biti za njega ili za ciklu i tako da nije imao izbora nego napustiti brdo i otici doma prije zore i donijeti anđi 500 staklenki cikle i pilu...
a dok su njih dvole to sve cistili ja sam se kao i inace odmarao i uživao na svome brdu Very Happy
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptyuto pro 08, 2009 4:33 am

OBOŽAVAM CIKLU !!!!!!! lijepo sam se probudila,pojela ciklu i odletjela na svoje brdo...a tamo misterx spava,hm...ne spava ,u komi jeeeeeeee affraid
odnesem ga natrag u bolnicu i dam stručnjacima da na njemu izvode pokuse...
pa se lijepo vratim na MOJE BRDO cheers
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptyuto pro 08, 2009 5:22 am

sad kad se moja mačka najela cikle i sredila onog zločestog mistera mogu se k njoj vratiti...makar me nešto i na brdu podsjeća na onaj otok...kao da mi kokos miriši...
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptysri pro 09, 2009 4:47 pm

hmmmm... pa jeli to istina ja obožavam kokos i taj mi ris i okus i aromu ....sve i tako kada sam cuo za to zaletim se ja na brdo onako iz kome i tolikom sam brzinom proletio do tamo da sam ih sve opalio i tako da su odletili doma svi i sada cuclaju ciklu dok se ja "gušim" u kokosima...

A pogodite šta opet je MOJE BRDO!!! Very Happy
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptypon pro 14, 2009 1:40 am

da,sve dok opet nisi dospio u bolnicu zbog gušenja kokosom...malo ti se krivo zaletjelo...kad si pohlepan...A ja na SVOM BRDUUUUUUUUUU Very Happy
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptypon pro 14, 2009 3:53 am

stvarno i ja svatim da sam "malo" pretjerao na svome brdu...
sa ovim kokosima nikada neznaš...
lako se možeš ugušiti s njima...
ali znate šta teško je žabu u baru bacit...
pa tako i ja nikada mi dosta... morao sam se ja vratiti po svoje kokose na svoje brdo i tako da je opet moje brdo....
a šta je bilo s anđi njoj sam dao pa cucla bambus sa samaelom i to onaj od 50litara... Wink
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptypon pro 14, 2009 4:15 am

a kad je angel pocuclala bambus,vratila se na brdo,a tamo misterx u nesvjesti...predozirao se kokosom...pa opet na intenzivnoj u bolnicu...nadam se da ima dopunsko zdravstveno affraid .....a ja sama na svom brdu,hm... Suspect
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptypon pro 14, 2009 4:15 pm

ovo je bilo puno bambusa čak i za mene...joše nekako mamuran oteturao sam do brda....hm....samo se nadam da sam na pravom brdu...gle, netko me mazi....znači da sam na pravom Razz
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptyuto pro 15, 2009 3:31 am

onda ja cuo da je party na brdu pa sam morao i ja svtariti i probati to cudo od takozvanoga pica "bambus"...
sada sam trenutno na brdu i pijuckam bambus sa anđi i samom Wink
[Vrh] Go down
-WEST-

-WEST-


Posts : 233
Join date : 09.07.2009
Age : 40
Location : zagreb

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptyuto pro 15, 2009 7:17 pm

jesam li zakasnio na jedan bambinjo??
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptyuto pro 15, 2009 9:48 pm

ma naravno da nisi Smile

ali i ti ponesi za svaki slucaj još 5l neka se nađe Smile
[Vrh] Go down
-WEST-

-WEST-


Posts : 233
Join date : 09.07.2009
Age : 40
Location : zagreb

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptysri pro 16, 2009 5:52 pm

bez brige uzimam minimalo 10 litri nek se nađe
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptysri pro 16, 2009 6:03 pm

mislim stvarno...koja gužva najednom...očito da ja i angel moramo naći novo brdo ako želimo malo privatnosti Razz
[Vrh] Go down
KirkNosepicker

KirkNosepicker


Posts : 252
Join date : 06.04.2009
Age : 40

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptysri pro 16, 2009 9:52 pm

Pijući bambus niste primjetili da sam ja bio taj koji je donio vino. E pa vidite, to je vino bilo drogirano. Da, da. Praškom za spavanje. I svi popadaste u mili dugi san. Tokom tog sna sve vas otpeljah pod jedan šator da ne pada snijeg po vama (vidite kak sam dobar Razz), koji zatvorih neipravnim šlicom. Very Happy Brdo je moje. Počinjem gradit iglu na njemu. Razz
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptyčet pro 17, 2009 12:34 am

plavi lik s ticalima na glavi me ne voli Sad ...ostavio me u snijegu...neka, neka...vratio sam se na brdo i našao ga kako gradi iglu...barem mislim da je bio iglu...nikad još nisam vidio iglu koji ima dva kata...al uglavnom prišao sam mu s leđa i gurnu ga s brda...ne bi bi bila nikakva fora da nema snijega...al ovako čim je krenuo nizbrdo počela se oko njega stvarati gruda snijega...i sad evakuiraju obližnje selo u strahu od ogromne kugle snijega sa plavim ticalima...a brdo je opet samo moje...i moram očistiti snijeg zbog nekog tko ga ne voli
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 49
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptyčet pro 17, 2009 7:02 am

I ja nevolim sneg!! Hvala samaelII sto si ga ocistio!!!
E sad kad je to gotovo stavim ja samaela na sanke , svezem macice i kucice na sanku i ... pocnem da se DEREEEEM.... i macici i kucici pocese da beze i odnesose samaela negde u daljini...
....a ja uzivam na MOJE BRDO koje sad nema snega!!
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptyčet pro 17, 2009 10:02 am

ma koji snijeg hladno zima je snijeg paga brrrr... šta ce ti snijeg bolje je more od sniga 10000000000000000 puta i tako sam ja cekao da mi moj godar ocisi cijeli snijeg pa njega uzeo i zavrtio jako jako i kada sam ga pustio došao je do MORA!!! Razz i šta ce sada jadni godar nego se kupati Smile

a ja naravno na brdu uživam i kupim ove dvije pahuljice umjetne koje su još ostale Very Happy
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptyned pro 27, 2009 12:57 am

i stojim na svome brdu vec dugooooooooooooooooooo vremena
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptypon pro 28, 2009 6:20 pm

Doso Her3tiC na brdo i vidi MisterX-a kako ceprka nos i ubija se od dosade... te ga ubaci u crnu vrecu i odnese u rijeku koja tece kraj brda.
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptypon pro 28, 2009 7:04 pm

i dok je her3tic na svom brdu ja sam otišao k njegovoj maloj ( na kavu ne ono što su neki od vas pomislili :@) malo sam popričao s njom irekao joj da je her3ticu dosadno i da bi ga trebala malo zabaviti...i tako je ona otišla na susjedno brdo obučena samo u...( perverznjaci jedni, sigurno vam već sline cure Razz ) a kad je naš junak to vidio smjesta je odjurio k njoj, a brdo je moje
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 49
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptypon pro 28, 2009 10:43 pm

...eeeee heeeee... ja jos na plazi... more, sunce, koktelcic...
Sta ce mi bre brdo???
Al inat je INAT!!!
Popijem zadnji koktelcic, obrisem se peskirom (samo sto sam izasao iz mora, voda je super) i krenem ka brdu. Kad tamo vidim samael sam sedi i ima nesto u ruci. Uzimam papirce i pisem: " Ja sam u Hong Kong. potpis: A4x0 "
Ispratim brzom postom. Kad je to samael procitao nije ni vino dopio, a vec je bio na pola puta. Eeeee.... i eto.... brdo je opet SAMO MOJE!!!
...vidi dvogled...to mu je bilo u ruke...cek da vidim sta je to samael gledao na susedno brdo...
...iiiiiiiiiiiiihhhhh.....sramota Twisted Evil
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptyuto pro 29, 2009 3:44 am

hahaahahaa lol !!! nemam rijeci :p
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptysri pro 30, 2009 2:55 am

i tako meni halio moj prst u uhu a godaru dvogled...
zagledao se on u taj dvogled i nepušta zagrizao je Razz
pa šta cu mi ja pomazio ga dvaput i on gleda gleda...
kada ono on vec na brodu za Hong Kong ali nema veze mahnio sam mu da se ne ljuti sa moga brda....

i tako da su heretik i samael ostali da fackaju cure a ja stojim solo na svome brdu i prst u uvo i sam na svome gledam sumrak i pijem koktelcic....
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Emptysri sij 20, 2010 5:48 am

došla angel s puuuuuuuuuuuuno mačje metvice(catnip).....i posadila je svud na brdu....misterx počeo kihati,kašljati,i suznih očiju pobjegao s brda Very Happy .......a ja uživam na MOM BRDU sunny cat
[Vrh] Go down
Sponsored content





Igra BRDO ! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Igra BRDO !
[Vrh] 
Stranica 6 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=SFINGA=- Gladiatus savez :: General :: OffTopic-
Forum(o)Bir: