-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gladiatus savez
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Igra BRDO !

Go down 
+5
samaelII
Godar
angel0000
-WEST-
Her3tiC
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptyčet lis 01, 2009 9:20 am

eeeeeeeeee,ovo me toliko razljutilo...to je MOJA kava i MOJE cigarete !!!!!!!!!! a onaj udarac...ma bolje da ne komentiram...i tako angel bijesna doleti na brdo i teleportira godara u bespuča sibira....eto mene,moje kave i cigareta na mom brdu !! Twisted Evil
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 49
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptyčet lis 01, 2009 12:14 pm

...Sibir...i to ne bilo gde u Sibiru, nego tacno usred Tunguske...jao ovde je lom, stabla, treva, kamenje sve je haos, vracam se ja na moje brdo... Skuvam novu kafu, kupim cigarete i pravo kod Angela...kazem dve tri lepe reci i ona nece vise da me bije...E sad kad smo sredili kofein i nikotin, idemo u napad...
Mad zovnem ja Gabrijela licno, i kazem mu da sredi svoje vojnike, dodje on pozove Angela na razgovor, i sta to ona ima da se bije za neko zemno brdo...
I ostavi mi Brdo samo za MENEEEEEEE
P.S. a, sledeci put ima licno Spajdermena da ti zovem, da znas!? Pa hladno je i za macke i za pse u Sibiru, eheeeej...
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptyčet lis 01, 2009 1:32 pm

vidim ja netko Gabrijela zvao u pomoć... i sad on pije kafu na mojem brdu... e neće to tako ići...šapnuo sam vjetru svoje ime i on ga je odnio da Gabrijela... ne moram ni reći da je ovaj pobjegao već kod polovice imena... oduvijek je bio malo strašljiv...mislim da ga je mama previše razmazila...al o tome drugi put...sad da riješimo godara... još mu nisam oprostio za ono sa Štrumfetom...srećom ima u mom izopačenom umu još planova... poslao sam mu jednu od svojih frendica sirena... plivala je potokom i dozivala ga svojim glasom...a godar ju je slijedio sve dalje i dalje odlazeći od brda.....od MOJEG BRDA

P.S. samo bi htio vidjeti godarov izraz lica kad shvati da je ova sirena ustvari transvestit Very Happy
[Vrh] Go down
-WEST-

-WEST-


Posts : 233
Join date : 09.07.2009
Age : 40
Location : zagreb

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptyčet lis 01, 2009 7:26 pm

Gledajući sve vaše borbe oko moga brda, odlučio sam uključiti i pokazati vam tko je jedini vlasnik ovoga brda!!
Misleći i misleći kao profesor Baltazar šetajući se po sobi jednostavna je misao došla na pamet kao konačno rješenje!!

" u zemlji iza sedam brda i sedam mora živjeli sedam mojih zmajeva kojima sam naredio da prestraše maloga samaela, koji se od straha upiškio u gaće i glavom bez obzira pobjega sa MOGA brda !!

ps: samo je jedan vlasnik brda i to sam JA ( uz malu pomoć profesora Baltazara)
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptypet lis 02, 2009 2:17 pm

i dolazi angel sa čoporom divljih mačaka....prestraši se west/mrva i pobježe s brda u nepoznato affraid ...a ja opet pijem kavicu na svom brdu Very Happy
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptypet lis 02, 2009 9:22 pm

Ja dodjem sa papirima o registraciji brda na moje ime, vi svi odete kuci i opet

MOJE BRDO:)
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptypet lis 02, 2009 9:41 pm

eh,potrudim se kod mjerodavnih da se donese zakon o ukidanju registracije brda na vlasništvo privatnih fizičkih osoba...i bi tako...i doletim na brdo,deložiram bespravno prisutnog heretica u šumu među krpelje...i uživam u svom brdu Very Happy
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 49
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptypet lis 02, 2009 10:18 pm

...e hehe...bilo je krajnje vreme da se pojavi korupcija i na ovom brdu, a tu sam ja vrlo, vrlo dobar....potplatio sam vistinskog coveka u vladi i on je proglasio brdo za "mesto od istorijskog znacaja" a mene za "prvog vladinog arheologa" sa zadatkom "istrazivanje i prekopavanje Brda sa red. brojem xxx4d/m2". Dosla policija, uhapsila Angel za bespravno koriscenje drzavnog zemljista i dala mi dozvolu za neogranicen pristup i posedovanje istog. I eto mene sa svim potrebnim dozvolama i dokumentima na MOJE BRDOOOOO...

(duga ova prica malo,a?)
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptysub lis 03, 2009 1:05 pm

nakon iscrpljujuće noći sa većinom cura među prvih 10 na highscoru napokon sam zaradio dovoljno da potkupim Godarovog čovjeka u vladi ( e moj Godare drugi puta plati više)... a s obzirom da još nisam dobio službenu ispriku na 8 stranica pisanu na 6 međunarodnih jezika za onaj incident sa Štrumfetom platio sam istom tom službeniku dodatnu cifru da bi se našem cijenjenom kolegi prvom vladinom arheologu Godaru dodijelio novi zadatak... i tako on sad u Sahari pokušava znanstveno dokazati da je broj zrnaca pijeska veći od nekoliko bilijuna... naravno da taj posao zahtijeva i detaljan opis i upis u katalog svakog prebrojenog zrnca... i tako dok Godar radi posao svojih snova ja uživam na svom BRDU... cheers
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptysub lis 03, 2009 8:14 pm

eh,da...gdje je politika tu je i crkva Very Happy ........tako se umiješao kler i proglasio brdo svetim brdom...samael je kao ateist prognan sa brda,naravno,...godar broji zrnca pjeska u sahari...a ja kao dežurni angel,sjedim i uživam na samo svom brdu Very Happy ......i palim tamjan...da se neki bezbožnik ne bi približio Twisted Evil
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptysub lis 03, 2009 11:26 pm

Došo ja sa 2 haubice od 120mm i par DAK-ova Smile, sravnio sve sa zemljom (osim brda) i popeo se na brdo Smile

OPET MOJE mwahahahha Very Happy
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 49
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptyned lis 04, 2009 12:06 pm

Dolazim ja, onako lepo isuncan i sa malo vise peska u cipelama, sa prestavnikom EU, kad on vidi brdo kaze: - Vojna Diktatura u srcu evrope, Nikako!! I tako izmarsiraju Her3tica sa MOJEG BRDA....
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptyned lis 04, 2009 3:45 pm

Dok Godar nije obraco pozornost... Her3tiC mu se prisulja sa leđa, uhvati ga, strpa ga u drveno bure i odkotrlja sa brda...

Moe brdo Razz
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptypon lis 05, 2009 2:42 pm

došla angel sa temperaturom,sva zarazna...heretic se uplašio i pobjegao,tipično muško ..........i,eto,uživam ja na svom brdu Smile
[Vrh] Go down
-WEST-

-WEST-


Posts : 233
Join date : 09.07.2009
Age : 40
Location : zagreb

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptypon lis 05, 2009 4:37 pm

napokon sam nabavio morfi za našu dragu i predragu gazdarici ponudio sam za njezine bolove i prijavio je na muriju, čim su došli oni i nju odveli, nadam se da imaš veze na muriji, a brdo je moje
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 49
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptypon lis 05, 2009 9:41 pm

Sedim ja dole i gledam kako west sedi na moje brdo. Odjednom dodjose Wild i Wild i rekose mi da traze jos jednog da imaju trio. Ja pokazem prstom nagore i oni uzese Westa sa sobom. Tako je Wild Wild West napustio brdo i ono postade opet MOJE BRDO...SAMO MOJEEE
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptyuto lis 06, 2009 4:45 pm

Westu i ekipi je bilo malo u troje, pa su pokupili Godar-a za 2na2.. a Her3tiC je to sve gledo iz zbunja i smjesko se... Kad su odveli Godara i nestali u daljini, Her3tiC se popeo na bro i OPET MOJE BRDO mwahahah
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptyuto lis 06, 2009 9:44 pm

došla angel s buzdovanom,odalamila heretica da je završio na krošnji drveta na susjednom brdu...i eto mene na mom brdu,palim mirisne štapiče od kokosa i uživam Very Happy
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptysri lis 07, 2009 12:24 pm

Dok je angel000 uzivala u svojim mirisnim stapicima... Her3tiC joj izvadi jedan stapic i stavi dinamit... te anđy skuzi da jedan ne gori te ga zapali i BOOOOOM !!! Odleti anđy sa brda... Huhuhu MOE BRDO !Very Happy
[Vrh] Go down
-WEST-

-WEST-


Posts : 233
Join date : 09.07.2009
Age : 40
Location : zagreb

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptysri lis 07, 2009 7:37 pm

dok se Her3tiC veselio svome uspjehu pstavio sam mu trampolin i odskočio je sa mojeg brda u visine i nikako se nije vratio ( postao je mali astronaut ), brdo je sada u mome vlasništvu
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptypet lis 09, 2009 12:31 pm

ide angel a prati je dalmatinska klapa Very Happy ...piiiiiiiiiiiiiva klapa ,sve se ori,pobježe west što ga noge brže nose... Twisted Evil ...a klapa piva da je milina,e,judi moji Very Happy ...na mom brdu Very Happy ............da te mogu pismom zvatiiiiiiiiii,ja bi piva život ciliiiiiiiiiiii,da se barem opet vratiiiiiiiiiiiiii vrime kad smo sritni biliiiiiiiiiiiiiiiiiiii .............................. Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptypet lis 09, 2009 12:36 pm

Sve je to Her3tiC pratio iz daljine i smijo se ko lud... dok mu nije pala ideja na pamet Exclamation ... Dodje on do brda i vikne BESPLATNO VINO 100km dalje od brda... Te uteče klapa, a i angel0000 za njima Smile... Opet moje brdo Very Happy
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptypet lis 09, 2009 1:00 pm

a vino bilo fino,dalmatinsko,eeeee Very Happy i dalo nam snage za povratak...i usput igramo kamena s ramena i ups affraid jedna kamenčuga opali heretica ravno u tintaru...i onesvijesti se jadnik i skotrlja s brda ...a ja i klapa na MOM BRDU pivamoooooooooooo drunken
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 49
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptypet lis 09, 2009 5:39 pm

...ostavim ja Divlji Zapad...i vratim se na brdo, uzmem i klapu i andjel, onako nervozan sto sam bio na divlji zapad a nisam video indijance, strpam ih u veliki kofer i avionom pratim na turneju u Australiju...pa tamo klapa nek peva a andjel nek ih slusa, a ja punu casu u ruke u lezaljku i....na moje brdo uzivam
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Emptypet lis 09, 2009 7:23 pm

eto mene iz australije Smile ...sa čoporom klokana...vidio to godar i utekao...a ja i moji klokani na mom brdu odmaramo Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Igra BRDO ! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Igra BRDO !
[Vrh] 
Stranica 3 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=SFINGA=- Gladiatus savez :: General :: OffTopic-
Forum(o)Bir: