-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Da bi ste vidjeli kompletan forum sa svim sekcijama, molimo da se logirate ili ako niste registrirani napravite isto te sačekate aktivaciju od Admin-a.
-=SFINGA=- Gladiatus savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gladiatus savez
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Igra BRDO !

Go down 
+5
samaelII
Godar
angel0000
-WEST-
Her3tiC
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptyčet stu 12, 2009 7:03 pm

Perverznjakinjo jedna <3 Very Happy
[Vrh] Go down
KirkNosepicker

KirkNosepicker


Posts : 252
Join date : 06.04.2009
Age : 39

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptyčet stu 19, 2009 6:49 pm

Kirk se probudi iz zimskog sna. I odšulja se do brda. I zaskoči Angel0000 i otme joj aureolu. Te ju ko frizbi pošalje Hereticu koji spava. I Angel0000 otrči s brda po svoju aureolu. Moje je BRDO. Very Happy
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptyčet stu 19, 2009 11:39 pm

angel s aureolom se vrati na brdo i vidje kirka da opet spava...pa ga prenese do heretica i sveže ih zajedno... Twisted Evil ...i OPET MOJE BRDO Very Happy
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptyned stu 22, 2009 11:36 pm

vidim kako Angel trci po brdu i igra se sa nekim mackom i naravno nema nameru da napusti moje brdo! Pa pozovem ti ja EOLa licno, imam neke prijatelje na Olimpu, pa kazem da malo dune! Poce on polako-polako, al ko i svaki Bog on se malo zanese pa stvori Tonado ( i to onaj zenski, najzlocestiji, Katrin) i Oduva ti Katrin Angela daleko... daleko.... daleko.... ma jos i dalje od toga.... pa se ja lepo popnem na MOJE BRDO!!!
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypon stu 23, 2009 3:15 pm

e sad....godar naravno nije primijetio da sam ja taj mali mačor s kojim se angel igra pa je ostao sam samnom na brdu...kad je shvatio tko sam već mu je bilo kasno...sad lijepo ima otiske kandži na licu i plače u podnožju brda...a brdo je samo moje Sad
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypon stu 23, 2009 11:49 pm

vratila se angel na SVOJE BRDO...i tamo neki mali mačič...cool Very Happy
[Vrh] Go down
Her3tiC
Admin
Admin
Her3tiC


Posts : 784
Join date : 20.05.2008
Age : 37
Location : Županja

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptyuto stu 24, 2009 8:31 pm

Prišulja se Her3tiC brdu, te vidi angel0000 kako se igra sa mačićem, tako dok ona nije obraćala pažnju, Her3tiC doleti i katapultira angel0000 i mačića sad brda. Tako da sad uživa opet u svom brdu.
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptyčet stu 26, 2009 8:40 am

Onako "obelezen" na licu i suzavim ocima uzmem jednog dobermana samnom i popnem se na Brdo, kad ono tamo nema malog macica, samo Her3tic uziva u stolici i picu. Nema sta da se radi, nema macica... dooobrooo...pustim ja dobermana na Heretica, on ustade sa stolice i kad ugleda dzukca poce vrlo brzo, trceci da probija zvucni zid!! E sad nema ni macica ni kucica, a bogami ni Heretica... pa mogu na miru da uzivam u Mojem Brdu!!!
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptyčet pro 03, 2009 7:40 pm

vratio se mali mačić...i već mu je dosta ljudi koji ne vole životinje Sad ... došao sam godaru s bočicom mlijeka i ponudio mu da malo popije...pošto me tako slatkog nije mogao odbiti popio je neznajući da je otrovano ( bez brige nisam ga ubio, samo je malo pozelenio)...jadnik je sad u bolnici, a ja sam opet na svom brdu i čekam angel da se dođe igrati samnom I love you
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypet pro 04, 2009 2:38 am

i onda je misterx planirao svoj veliki povratak na brdo sve to vrijeme dok mu nije nešto palo na pamet affraid

Jucer su opet letile boce
Ovi put nije bilo zbog samaelII
Svud okolo kole bilo je stakla
Nije zbog angel0000 nije zbog Godara
Iz cista mira me vatija Her3tiC
I pocea vridat na brdu
Ka da on ne voli moj tekst
I neka lipo idem k vragu

A ja san sve trpija i mucija
Iskustvo je reklo bit ce tuca
Cinija san fintu da me nije briga
Dok mi nije pocea i Brdo spominjat
Onda je meni skocia zivac
Her3tiC me tia isprovocirat
I onda sam mu zapiva sve po spisku
Jos uvik papam bestimu Splitsku

I mos govorit kontra mene
I kontra cilog svita
Ma necu da cujen nista
Nista kontra Brda

I tako je onda pocela tuca
Bila je prava luda kuca
Katrige su letile medu svit
I onda su se tako umisali svi
I nisan tija ispalo je tako
Na njegovu jednu posla san ga u tri
A moglo je isto sve lipse zavrsit
Da mi nije na kraju spominia Brdo

Mister je ovaki, Mister je onaki
Posli su tako govorili svi
Mister je opet ispa kriv
I bit ce kriv dok je ziv

I nakon cijele ove pisme o brdu svi su morali poklopit se ušima i otici placuci sa MOGA BRDA Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypet pro 04, 2009 3:47 am

eeeeeeeeeeee,zlato moje,a ja san ti poludalmatinka,eeee,ne moš mene samo tako maknit s mog brda...došla angel i poslala misterax prevodit text na hrvatski....e,ća san ti reka,BRDO ĆE BIT OPET MOJE I JE MOJE I SAMO MOJEEEEEEEEEEEEE,pa makar kontra cilog svita Very Happy
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypet pro 04, 2009 2:31 pm

Ja kao rođeni hajdukovac nisam ni otišao s brda Razz Razz Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypet pro 04, 2009 5:27 pm

ma rekao ja BUUUUUUUUUUUuuuuuuuu...
i kada vidiš ono crta svi utekli sa moga brda Smile
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptysub pro 05, 2009 3:51 pm

... i dok se jos cuje ono BUUUUUUUUUUUuuuuuuuu....dodjoh ja sa jednom motkom od 25kg i tako malo odalamih MisterXa da je preleteo sve sto su bezali... I tako ja i motka sedimo na MOJE brdo....relaaaaaax.....
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptysub pro 05, 2009 4:40 pm

ali malo godar nije znao da sam ja stavio C4 u njegovu motku i tempirao je tako da eksplodira taman kada ja budem na sigurnoj udaljenosti....
i tako da kada sam ja bio pri dnu brda cije se gore BUUUUMMMMMMMMM!!!!

i godar i njegova motka odletješe u zrak na milijun njegovih djelova a ja sam se kad brže popeo na njegovo bivše brdo i tako da je opet moje brdo Very Happy
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptyned pro 06, 2009 4:40 pm

....999.995, 999.996, 999.997, 999.998, 999.999, 1.000.000....dooobro sve sam delove SVOJE pokupio i slozio, sad smo ja i motka jedno bice... Twisted Evil
...tako sam uradio skok s motkom pravo na brdo ispred mistera i uzeo njega, svezao za drugu motku, zapalio logosku vatru i... pocinje mach malou zabavaaaaa.... juhuuuu moje BRDOOOOOOO.....
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptyned pro 06, 2009 5:32 pm

i tako dok s godar zabavljao gore na brdu sa svojom motkom....

mister je kovao najmracnije planove za ponovno zauzimanje brda...

dok je jedne veceri godar spavao mister je napravio sljedece pripremne radnje iskopao je najdublju jamu i na kraju daske naoštrene zabijene u zemlju a sve to oko stabla kod kojega godar piški...

nakon što se popeo sa konopom na koje je bilo svezano za to stablo, postavio je granje i prekrio zemnjom i travom da se ništa ne primjeti kako je išta bilo a zamislite ovo:

šta je bilo sa svom onom zemljom...stoji na drvetu u posebnmoj kutiji ali dakako da se ta kutija ne vidi...

zatim je mister iskopao jednu još ali plicu rupu pored za njega da se on može tu sakriti...

tako je još malo došla zora kada se ono godar probudio...
misteru srce tuce godar nikako da ode na wc...

ali se zato godar najeo jede sve i svašta i pije...

ali zamislite onda šta...
uvatio ga je proliv...
tako da je morao otici na wc i kada ono auuuuuuuuuuuuuuuu....
vice godar od pada kada ono od dolje pada u jamu na drveca izudaran cijeli i niste nadam se zaboravili na svu zemlju...
kada je to pocelo padati....
zatrpalo godara nemože sigurno vani..
ja uteo ono šta godar nije niti taknuo limun iscjedio ga i sada gledam sunce koje izlazi zorom pijem limunadu i guštam na svome brdu Very Happy
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypon pro 07, 2009 12:52 am

ehehehhhh,opet misterx ne uči na vlastitim greškama....ne možeš piti na suncu !!!!!!!!!! sunčanica,toplotni udar,opekline,dehidracija,trovanje alkoholom...ukratko...opet je na intenzivnoj Twisted Evil ...
a angel na SVOM BRDUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!! Very Happy
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypon pro 07, 2009 1:22 am

ma je...

kako se je samo zeznila ova anđi...

to je bila varka i to dobra ja sam još ispod zemlje stajao i cekao tamo mi je bila lutka stala.... hahahahahahha

i tako je onda angel0000 opet sjela na jednu moju zamku...
ja povukao tepih koji je izgleao kao i trava a anđi niz brdo
bum
tras
tres
paff
jadna anđi se izubijala cijela tako da ona hitna koja je dolazila po mene zapravo je nju odvezla a ja na tajnome mjetu na SVOME BRDUuUuUuU !!! Very Happy
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypon pro 07, 2009 1:37 am

a jadan mister,čujem da i halucinira...eh,ta sunčanica je gadna stvar...uglavnom ,ne brinite,on je i dalje na intenzivnoj a ja na SVOM BRDU !!!!!
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypon pro 07, 2009 1:56 am

da da ....
uvidio sam i ja se u to i pobjegao iz bolnice prije nego su me izboli sa iglama i stavili na intezivnu...
i dok sam trcao prema brdu sinula mi je odjednom odlicna ideja...
prerušio sam se ja u fratra i tako došao na brdo ali sam prije minirao cijelo brdo u podnožju...
rekao sam anđi da mora otici ca dok se brdo "pricesti" i tako da je ona mene morala poslušati i makniti se sa brda i dok je ona išla ca sa svoga brda BUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
aktivirala je jednu minu i tako se pozdravila sa svime šta ju je povezivalo sa brdom...
ja sada u hladu ispod palmi ispijam limunadu u hladu dok gledam kako angel0000 odnose u bolnicu na intezivnu njegu...
a ja kao i svaki puta uživam na svome brdu Very Happy
[Vrh] Go down
angel0000

angel0000


Posts : 1011
Join date : 06.04.2009
Age : 53
Location : Zagreb

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypon pro 07, 2009 3:16 am

Sad misterx je u sve težem stanju ...doznajemo iz neimenovanih izvora intenzivnog odjela psihijatrijske bolnice u splitu...naime,sunčanica i teško trovanje alkoholom,izazvali su dosad još neotkrivenu bolest mozga Sad ...pri čemu pacijent nije nimalo svjestan stvarnosti i realiteta,nego je u potpunosti izgubljen u maštarijama i fixacijama na određenu temu...tako doznajemo,da u teškom fizičkom stanju,prikopčan na infuziju,transfuziju,respiratore,katetere i ostala pomagala,stalno priča da je na brdu Sad

a na BRDU sam ja, angel Cool iliti: BRDO MOJE I DALJEEEEEEEEEE !!!!!!!
[Vrh] Go down
samaelII

samaelII


Posts : 404
Join date : 20.07.2009
Age : 35

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypon pro 07, 2009 5:15 am

došao je mali mačić i vidio angel kako spava...to mu se nije svidjelo...mogao bi je netko napasti...došao joj je bliže...sklupčao se pored nje i sad je čuva...a brdo? brdo je i dalje njezino....i teško onom tko joj ga proba uzeti
[Vrh] Go down
Godar

Godar


Posts : 408
Join date : 25.09.2009
Age : 48
Location : Skopje

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypon pro 07, 2009 7:48 am

Pamtite one krtice od pre nekoliko postova, mislim da su bile kirkove ali nije vazno... e te krtice sam nasao tamo dole... i pocemo mi razgovor, pa odakle si, odakle tvoji, sta se radi, gde izlazite i tako to... kad ono, mi bili jedne godine zajedno u grckoj, a da nismo to ni znali... Very Happy I tako izvukle su me krtice napolje i odvele do jednog gradilista, pozdravio se ja sa njima i one su otisle.
Udjoh u jedan veeeeliiiiki bager, ali pre toga spremih jedan drveni splav i pustih ga niz reku. Dodjoh na brdo i sa bagerom zgrabih angel i samael sa sve okolinom (malo trave, palma, limunada i ostalo) stavih ih na splav i...
...pa dalje znate ili pretpostavljate... mnogi su ih videli kako su usli u sredozemno more i sad plutaju prema pucini. Valovi nose njihov splav prema nekom tropskom ostrovu sto dalje od MOG BRDA....
... i za kraj... pijuckam ja vitamine, grickam kriske ananasa i citam novine... stanje MisterX_a se uopste nije popravilo... ccccc...bas steta.... Very Happy
[Vrh] Go down
-MisterX-

-MisterX-


Posts : 497
Join date : 28.07.2009
Age : 33
Location : Split

Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Emptypon pro 07, 2009 1:45 pm

znaci da nastavimo nakon šta sam se probudio iz te ljute kome...
opet sam pao u komu jer sam vidio te sve puste igle oko mene...
...kada sam se napokon probudio sjetio sam se šta trebam napraviti...
tako je buduci da se angel0000 i samaelII ljubakaju negdje njih sam odlucio ostaviti na miru...
ali zato ce mali godar ispaštati za svih njih...šmrc, šmrc...

ali jbg šta se mora nije teško...

stavio ja otrova u hranu a tako se godar i njegove krtice potrovaše sve i morali otici na hitnu da ih se "opere" od toga otrova a cijelo to vrijeme ja sam mogo da nastavim uživati na SVOME BRDU!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Igra BRDO ! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Igra BRDO !   Igra BRDO ! - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Igra BRDO !
[Vrh] 
Stranica 5 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
-=SFINGA=- Gladiatus savez :: General :: OffTopic-
Forum(o)Bir: